ANDROIDNovinky

Nokia 8 čoskoro dostane update na Android OREO

Patríte aj vy medzi vlastníkov Nokie 8? Ak áno tak máme pre vás dobré správy, čoskoro totiž na vaše zariadenia zavíta významný update v podobe aktualizácie na najnovšiu verziu Android OREO. Juho Sarvikas, vrcholový manažér spoločnosti HMD to potvrdil na sociálnej sieti Twitter.

Android OREO mieri oficiálne na Nokiu

Ako ste mohli vidieť vyššie tak Juho Sarvikas píše, že Android OREO zavíta pre všetkých už čoskoro. Hoci nezmienil konkrétne zariadenia, ale môžeme logicky predpokladať, že vzhľadom na to že oficiálne beta testovanie prebiehalo zatiaľ len pre Nokiu 8 tak sa to týka len majiteľov spomínaného zariadenia. To však neznamená, že v budúcnosti by aktualizáciu nemali dostať aj ostatní majitelia Nokia zariadení, totiž pre nich by tetovanie najnovšej verzii Androidu malo byť dostupné už čoskoro cez Beta Labs.

Android OREO je najnovšia oficiálna verzia Androidu, ktorá prináša viacero vylepšení ako po stránke UI rozhrania tak aj po stránke funkcionalít. Ak vás zaujíma téma Androidu OREO viac tak sa o nej môžete dočítať tu.

Zdroj: Twitter

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close