Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIEZariadenia

Prémiová Nokia 8 nebola nikdy takto lacná!

Ak patríte medzi milovníkov značky Nokia tak by ste mali spozornieť. Prémiová Nokia 8 v globálnej verzii sa aktuálne predáva v e-shope GearBest.com pod magickou hranicou 260€ čo je výrazne pod cenu v slovenských obdochodoch. Ponuka je však časovo limitovaná a obmedzená len na menej ako 25 kusov.

Nokia 8 – to najlepšie od Nokie

Nokia 8 je vybavená procesorom Snapdragon 835 s 8-jadrami a pracovnou frekvenciou 2,5Ghz. Tento istý procesor nájdeme napríklad vo vlajkovej lodi spoločnosti Samsung – Galaxy S8. Okrem toho smartfón disponuje grafickým čipom Adreno 540 a  veľkou 6GB RAMkou a 128GB úložným priestorom, ktorý plnohodnotne postačí aj pre toho najnáročnejšie používateľa. Ak by sa Vám však málilo tak nechýba ani dodatočný slot na SD kartu.

Nokia 8_3
Zdroj: produktová fotografia

Smartfón vyčnieva nad konkurenciou vo viacerých smeroch. Tými hlavnými sú displej, ktorý v tomto prípade má veľkosť kompaktných 5,3“ pričom sa jedná o AMOLED s rozlíšením 2560 x 1440 bodov a to je čo už povedať. Na prednej strane nájdeme ešte 13MP selfie kameru.

Nokia 8_2
Zdroj: produktová fotografia

Zadná strana je vybavená dvojicou kamier s rozlíšením 12MP a 13MP pričom čerešničkou na torte je, že jedna z kamier je vybavená optikou ZEISS, ktorá je zárukou kvality. Kamera sa samozrejme nezľakne ani 4K rozlíšenia.

Nokia 8
Zdroj: produktová fotografia

Priestorový zvuk a dokonalé audio

To, že sa jedná o vlajkovú loď podčiarkuje aj priestorový 360° zvuk s technológiou Nokia OZO. Okrem toho telefón disponuje aj špeciálnym režimom Audio Focus, ktorý umožňuje zvýrazniť chcené zvuky a stlmiť šum z okolia či pozadia.

Smartfón je dostupný v Global verzii, znamená to, že sa telefón nezľakne ani našich 4G pásiem. Samozrejmosťou je aj podpora senzorov od akcelerometra, cez ,E-Compass, Gravity senzor až po gyroskop. Nechýba ani skener odtlačkov prstov, USB Type – C rozhranie či podpora rýchleho nabíjania.

Čerešničkou na torte je doprava EU Priority Line, prostredníctvom ktorej sa vyhnete ďalším poplatkom.

Zdroj: GB

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Nokia Nokia 8 tip redakcie

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close