Spravodajstvo

Nokia 8.2 s 32Mpx selfie pop-up kamerou by mohla byť predstavená už čoskoro

Nokia údajne pracuje na smartfóne Nokia 8.2, ktorý by mohol byť predstavený krátko po oficiálnom uvedení Androidu Q na trh.

Nokia 8.2 by mohol byť ďalší smartfón, ktorý sa pripojí do rodiny selfie „pop-up“ zariadení. Naznačuje to najnovší report, na ktorý upozorňuje portál fonearena.com.

S  touto informáciou pôvodne prišiel mladý leaker Ishann Agarwal na sociálnej sieti Twitter, ktorý sa odvoláva na zdroje blízke spoločnosti.

„…Nokia 8.2 bude prvým smartfónom spoločnosti Nokia s automaticky pop-up fotoaparátom s rozlíšením 32 MP. Bude tiež obsahovať Android Q v kombinácii so 8 GB RAM + 256 GB úložným priestorom.“

Aktuálne však o zariadení nevieme  toho moc. Spoločnosť Nokia však už dávnejšie potvrdila, že pracuje na nových 2 smartfónoch, ktoré by mali byť oficiálne predstavené v  3. kvartáli tohto roka. Preto správa vyššie by teoreticky mohla dávať zmysel. Nokia by tak mohla predstaviť nový smartfón  krátko po oficiálnom uvedení Androidu Q do obehu, ktorý je naplánovaný na august.

Špekulácie, ktoré okolo zariadenia kolujú hovoria, že smartfón by mohol byť poháňaný procesorom zo série Qualcomm Snapdragon 700 alebo  procesorom Snapdragon 735, ktorý však na svoje oficiálne  uvedenie na trh ešte stále čaká.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky