Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

NIUBILITY N2 – najpraktickejšia mestská kolobežka s 30 km dojazdom a mimoriadne lákavou cenou

Elektrickú kolobežku NIUBILITY N2 si zamiluješ nie len vďaka jej cene, ale najmä kvôli nadpriemernej výbave v tejto cenovej kategórii.

Výrobca NIUBILITY je vo svete elektrických kolobežiek už starým známym hráčom, ktorý atakuje konkurentov najmä v oblasti tých cenovo najdostupnejších modelov. Nie je tomu inak ani v prípade ešte stále čerstvého modelu NIUBILITY N2, ktorý patrí medzi najatraktívnejšie kúsky na trhu. Vďaka svojim špecifikáciám a výbave ide o ideálneho mestského parťáka, ktorého pohodlne odnesieš aj v aute či v MHD. Najväčšou prednosťou je však bezkonkurenčná cena, ktorá aktuálne na e-shope TomTop.com klesla na skvelých 239,99 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu

NIUBILITY N2 s kupónom „NBN2“ už za 239,99 eur nájdeš TU!

Ideálna mestská kolobežka na každý deň

Kolobežka NIUBILITY N2 je aj vďaka svojej mimoriadne nízkej váhe iba 14 kg ideálna ako alternatívny spôsob dopravy pri mestskej a prímestskej doprave. Jednoduchý skladací dizajn hliníkového rámu a spomínanej váhe kolobežku bezproblémovo zmestíš do MHD, vlaku, autobusu alebo pri víkendových výletoch aj do kufru auta. 

niubility n2
Zdroj: TomTop

V mestských podmienkach si takmer určite každý z nás postačí s už štandardným výkonom elektromotora na úrovni 350 W, ktorý využíva už väčšina výrobcov. NIUBILITY v tomto prípade spojilo elektromotor s o čosi väčšou 10 Ah batériou, čo sa podpísalo na vyššom dojazde až 32 km. Maximálna rýchlosť je v tomto prípade na úrovni 25 km/h, čo je pri kompaktných mestských kolobežkách štandardom. 

niubility n2 2
Zdroj: TomTop

Výrobca NIUBILITY patrí medzi hŕstku výrobcov, ktorí ani pri najlacnejších modeloch nerobia kompromisy po stránke bezpečnosti, ktorá je v meste naozaj kľúčová. Aj preto je model NIUBILITY N2 vybavený až 10-palcovými pneumatikami s naozaj vysokým profilom, čo sa na našich cestách určite bude hodiť. Výhodou tohto „obutia“ je aj výraznejší dezén, ktorý zabezpečí maximálnu bezpečnosť aj v horšom počasí. 

niubility n2 riadidla
Zdroj: TomTop

Nemali by sme však zabudnúť ani na hybridný brzdový systém zložený z E-ABS brzdy a zadnej kotúčovej brzdy. Za zmienku určite stojí aj výbava ako LED svietidlá vpredu i vzadu so zabudovaným brzdovým svetlom, či LED displej s informáciami o jazde a stave batérie priamo na riadidlách. 

NIUBILITY N2 s kupónom „NBN2“ už za 239,99 eur nájdeš TU!

Elektrickú kolobežku NIUBILITY N2 aktuálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com už za skvelých 239,99 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu bez poplatkov ako clo a DPH. Pri objednávke však nezabudni uplatniť unikátny zľavový kupón „NBN2“

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close