SpravodajstvoTIP REDAKCIE

NIUBILITY N2 – mestská kompaktná elektrická kolobežka s dojazdom 30 km a parádnou cenou

Elektrická kolobežka je čoraz populárnejším dopravným prostriedkom a to najmä v mestách. Prečo tento typ dopravy neskúsiš aj ty?

Stále známejší výrobca elektrických kolobežiek NIUBILITY, ktorého modely sa pýšia najmä kompaktnosťou a luxusne nízkou cenou, prichádza na trh s ďalším zaujímavým modelom. Elektrická kolobežka NIUBILITY N2 prichádza s viacerými vylepšeniami oproti bežnému modelu NIUBILITY N1, no stále si zachováva kompaktného ducha, ako i cenovú dostupnosť. 

NIUBILITY N2 za 287,17 eur v EÚ sklade nájdeš TU!

NIUBILITY N2 – ideálny mestský dopravný prostriedok

Kompaktná elektrická kolobežka NIUBILITY N2 je skvelou alternatívou pre mestskú, či prímestskú dopravu. Vďaka pomerne malým rozmerom a váhe iba 14 kg sa z nej stála ideálne presúvadlo, ktoré pohodlne zmestíš do kufra akéhokoľvek auta, či do MHD. Kompaktný hliníkový rám však napriek svojim rozmerom zvládne náklad s váhou až 120 kg, čo je naozaj výnimočný údaj v tejto cenovej relácii. 

niubility n2
Zdroj: Geekbuying

Oproti modelu NIUBILITY N1 model N2 ponúka vyšší výkon elektromotora na úrovni až 350 W. Ten si v spolupráci s 10 Ah batériou rozumie pomerne dobre, keďže z nej dokáže „vyžmýkať“ až 25 km/h a dojazd zhruba 30 km. Na pretekanie to síce nie je, no na presúvanie v rámci mesta to sú viac než len postačujúce údaje. 

niubility n2 riadidla
Zdroj: Geekbuying

Ďalším zásadným vylepšením oproti „entry-level“ modelu sú aj pneumatiky s vyšším profilom a výraznejším dezénom. Pneumatiky majú priemer 10-palcov a oproti väčšine konkurentov ide o pomerne veľké „balóny“. Jazda je tak na slovenských rozbitých cestách omnoho pohodlnejšia, ako na výrazne menších pneumatikách. Za zmienku určite aj vyššia bezpečnosť vďaka lepšiemu vzoru dezénu, ktorý ťa nenechá v štichu ani v horšom počasí. 

niubility n2 2
Zdroj: Geekbuying

Kolobežky ďalej zdieľajú identické technológie, ktoré však rozhodne stoja za zmienku. Na mysli máme napríklad protišmykový systém E-ABS na prednom elektromotore, či zadnú kotúčovú brzdu. Identické technológie nájdeme aj na riadidlách, kde sa nachádza kompaktný zvonček, zabudovaný LED displej, či LED svietidlá vpredu i vzadu (aj pri brzdení). 

NIUBILITY N2 za 287,17 eur v EÚ sklade nájdeš TU!

Elektrickú kolobežku NIUBILITY N2 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 287,17 eur pri využití zľavového kupónu „GKB693S“. Už tradične, k dispozícii je aj bezplatná doprava z európskeho skladu bez zbytočných poplatkov ako clo či DPH. 

NIUBILITY N1 – výrazne dostupnejšia alternatíva

niubility n1
Zdroj: Geekbuying

Do pozornosti však dávame už viackrát spomínanú elektrickú kolobežku NIUBILITY N1, ktorú môžeme označovať za „entry-level“ vo svete elektrických kolobežiek. Svedčí o tom nižší výkon na úrovni 250 W, ako i dojazd 20 až 25 km. Kompromis je aj na strane pneumatík, ktoré majú v tomto modeli iba 8,5-palcov. Ani tieto údaje však rozhodne nie sú na zahodenie. Kolobežka je totižto o 2 kg ľahšia a aj menší dojazd bohato postačuje väčšine obyvateľov väčších miest pri bežnom presune do práce, či do školy. 

niubility n1 svetlo
Zdroj: Geekbuying

Čo sa ďalších technických špecifikácií týka, kolobežka ich zdieľa s drahším modelom N2, takže k dispozícii sú aj LED svietidlá, LED displej, ale aj kotúčová brzda a systém E-ABS. Menšie kompromisy na strane elektromotora a menší profil pneumatík sa však preukazuje vo výrazne nižšej cene. Tá totižto na e-shope Geekbuying.com s kupónom „GKB692S“ klesla na zaujímavých 229,73 eur, taktiež s bezplatným doručením z európskeho skladu. 

NIUBILITY N1 za 229,73 eur v EÚ sklade nájdeš TU!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close