Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Ninebot KickScooter MAX G30 – overená elektrická kolobežka s dojazdom až 65 km aktuálne dostupná v atraktívnej zľave

Overená klasika v podobe kolobežky KickScooter MAX G30 je určená pre tých náročnejších mestských používateľov. Patríš medzi nich aj ty?

Rozmýšľaš nad kúpou elektrickej kolobežky, no radšej by si šiel do overenej značkovej kvality, ako do neznámeho výrobcu? Ak patríš medzi náročnejších zákazníkov a nebojíš sa priplatiť čo to navyše za kvalitu, určite by nemala tvojmu hľadáčiku ujsť overená kolobežka Ninebot KickScooter MAX G30. Tá je momentálne z cenového hľadiska ešte atraktívnejšia ako doposiaľ, keďže jej cena v rámci výpredajov 11.11. klesla na neskutočných 605,49 eur! Keďže kolobežku nájdeš už tradične na e-shope Geekbuying.com, k dispozícii je aj bezplatná doprava z poľského skladu. Vďaka nej bude kolobežka v tvojich rukách nie len netradične rýchlo, ale zároveň sa vyhneš poplatkom ako clo a DPH

Ninebot KickScooter MAX G30 s kupónom „GKBHQZQ“ za 605,49 eur nájdeš TU!

Ninebot KickScooter MAX G30

ninebot kickscooter max g30 2
Zdroj: Ninebot

Elektrická kolobežka Ninebot KickScooter MAX G30 už pri prvom pohľade na ňu zaujme moderným minimalistickým dizajnom. Uhladený dizajn kolobežky však neulahodí iba oku, ale zároveň spĺňa svoju funkčnosť. Hliníkový rám spojený so skladacím dizajnom je totižto ideálnym riešením pre mestskú kolobežku. Model KickScooter MAX G30 vďaka tejto odskúšanej dvojici váži iba skvelých 19 kg, čo uľahčuje prenášanie či už v MHD alebo v kufri aj menšieho auta. 

ninebot kickscooter max g30 displej
Zdroj: Ninebot

Po stránke pohonného ústrojenstva sa kolobežka radí medzi mestské klasiky. Na zadnom kolese nájdeme elektromotor s výkonom až 350W, ktorý disponuje maximálnou rýchlosťou 30 km/h. Zadný pohon zároveň so sebou prináša výhodu v podobe jednoduchšej jazdy aj do väčšieho kopca, v tomto prípade s maximálnym sklonom až 20-stupňov

ninebot kickscooter max g30 1
Zdroj: Ninebot

Elektromotor kolobežky je spriahnutý so spomínanou batériou umiestnenou v spodnej časti kolobežky. Tá má kapacitu až 15,3 Ah, čo je na kolobežku s takouto váhou naozaj nečakaný údaj. Kolobežka tak poteší dojazdom na úrovni až 65 km. Pohodlná jazda po celý deň aj na väčšie vzdialenosti tak nerobí kolobežke žiadny problém. 

Výrobca myslel aj na pohodlie a bezpečnosť kolobežky, pričom v tomto prípade siahol po duálnom brzdnom systéme s rekuperáciou energie a kvalitnom LED osvetlení. Výhodou sú aj 10-palcové bezdušové pneumatiky s pokročilou technológiou tlmenia nárazov. Jazda je tak pohodlná aj na nerovnom teréne, pričom sa nemusíš obávať defektov a prípadnej výmeny duše. 

Ninebot KickScooter MAX G30 s kupónom „GKBHQZQ“ za 605,49 eur nájdeš TU!

Elektrickú kolobežku Ninebot KickScooter MAX G30 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com v rámci výpredaja 11.11. S kupónom „GKBHQZQ“ si ju môžeš zaobstarať už za skvelých 605,49 eur. Tradične je k dispozícii už spomínaná bezplatná doprava z PL skladu bez poplatkov ako clo alebo DPH. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close