Pracovné ponuky
Spravodajstvo

Nie len Xiaomi, ale už aj Redmi hlási predstavenie nových “vlajkových produktov”

Spoločnosť Redmi v najbližších dňoch predstaví nové vlajkové zariadenia. Zatiaľ však neviem o čo konkrétne sa jedná.

Vyzerá to tak, že najbližšie dni budú pre spoločnosť Xiaomi, ako aj jej dcérsku spoločnosť Redmi rušnými. Dnes v skorých raných hodinách ohlásila spoločnosť Xiaomi, že predstaví zariadenia s podporou 5G technológie. Očakáva sa, že to budú smartfóny Mi 9 5G a Mi Mix 4 5G. Spolu s nimi by malo byť predstavené aj nové rozhranie MIUI 11. O to viac je prekvapujúce je oznámenie spoločnosti Redmi, ktorá ohlásila, že medzi 17. až 23. septembrom predstaví nové “vlajkové produkty”.  Na tému upozorňuje portál Gizmochina.com.

„17. až 23. september sa blíži!Tešíme sa, že predstavíme viacero nových vlajkových produktov,…“ píše sa v oznámení nižšie.

Predstavenie novych produktov Redmi (1)
Zdroj: Via Gizmochina.com

Zároveň, 19. septembra by mal mať generálny riaditeľ spoločnosti, Lu Weibing, živé vysielanie. Očakáva sa, že práve počas neho predstaví nové záhadné “vlajkové zariadenia”. Posledné dni a týždne sa spomínalo hlavne zariadenie Redmi K30 5G, nová vlajková loď spoločnosti. V spojitosti s ním totiž povedal dva dni dozadu: “…nemajte obavy Redmi K30 je na ceste.” Či bude však oficiálne predstavené si netrúfame odhadnúť. Na konci dňa to môže tak dopadnúť, že spoločnosť nakoniec predstaví úplne iný druh zariadenia.

Mimochodom, v priebehu včerajšieho dňa sa dostali na povrch špecifikácie smartfónov Redmi 8 a Redmi 8A.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close