SpravodajstvoWindows 10 Mobile

NFC platby by mohli prísť čoskoro aj na Windows 10 Mobile!

Vyzerá tak to, že Microsoft sa chce „zviesť“ na vlne elektronických platieb, ktoré prebiehajú prostredníctvom technológie NFC priamo z mobilného zariadenia. Priniesol o tom informácie portál Windows Central, konkrétne Daniel Rubino, ktorý píše, že Microsoft testuje v rámci interných procesov spoločnosti novú aplikáciu Wallet 2.0. Podľa dostupných informácií by sme sa jej využitia mohli dočkať príchodom Windows 10 Mobile Anniversary aktualizácie, ktorá príde už v júni tohto roka.

nfc platby Windows 10 Mobile

Ako na obrázkoch vyššie môžete vidieť Danielovi sa podarilo získať prístup ak spomínaj aplikácii Wallet 2.0., v rámci ktorej mal možnosť vyskúšať kreditnú kartu spoločnosti Bank of America, ktorej funkčnosť potvrdil pri „chutnom“  teste v McDonalde.

Uvítali by ste túto funkcionalitu aj vy?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close