HuaweiSpravodajstvo

Nezmeškajte živý prenos z predstavenie nových smartfónov Mate 30! Za chvíľu už začína

Spoločnosť Huawei sa chystá dnes predstaviť novú produktovú líniu smartfónov Mate 30. Nižšie si môžete pozrieť živý prenos z predstavenia.

Zatiaľ čo v priebehu minulého týždňa sa všetka mediálna pozornosť sústreďovala na spoločnosť Apple, ktorá predstavila svetu  nové iPhone telefóny, tak dnes sa karta otáča v prospech spoločnosti Huawei.

Spoločnosť Huawei začiatkom mesiaca oficiálne ohlásila, že 19. septembra, teda dnes, predstaví svetu novú produktovú líniu smartfónov Mate 30. Urobila tak prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Sledujte živý prenos z predstavenia smartfónov Mate 30

Spoločnosť Huawei v priebehu včerajšieho dňa prostredníctvom tlačovej správy informovala, ako média, tak aj verejnosť, že bude premietať živý prenos z predstavovania novej produktovej línie  smartfónov Mate 30. Prenos si môžete vo pozrieť prostredníctvom Youtube kanálu nižšie. Začne od 14:00.

Zisťujeme či telefón bude dostupný aj na Slovensku

V rámci viacerých českých a slovenských médií bola dnes publikovaná správa, ktorá hovorila o tom, že zariadenia z produktovej línie Mate 30 nebudú na Slovensku a ani v Česku dostupné. My sme sa preto rozhodli kontaktovať samotnú spoločnosť Huawei, od ktorej máme prísľubené oficiálne stanovisko. Preto sledujte náš web, informácie ohľadne dostupnosti zariadení v našom regióne Vám prinesieme hneď, ako budeme túto informáciu poznať.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close