SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Nezmeškajte exkluzívnu, takmer 20% zľavu na všetku spotrebnú elektroniku! + tip na vianočný darček

Stále ste nenakúpili darčeky pre tých najbližších? Neváhajte a pozrite si ponuku spotrebnej elektroniky na e-shope gearbest.com, ktorý momentálne ponúka zľavový kupón GB11.11ConE, vďaka ktorému získate až 17% zľavu na všetku spotrebnú elektroniku vo Vašom nákupnom košíku. Pozor! Akcia platí iba na nezľavnený tovar, no nebojte sa, je naozaj z čoho vyberať. 

Aktuálnu ponuku spotrebnej elektroniky nájdeš tu

Tip na vianočný darček 

Fotografie sú neodlučiteľnou súčasťou nášho života. Vďaka nim si uchovávame tie najkrajšie spomienky z nášho života a vydržia naozaj večne. Máte ale fotografie, ktoré chcete umiestniť na pekné miesto vo Vašom byte, no vytlačenie fotografie a následné zavesenie/ položenie sa Vám zdá nepraktické, alebo máte fotografií vybraných priveľa? Tento problém sa dá vyriešiť obyčajným fotorámikom. 

Zdroj: Gearbest.com

Fotorámikov na internete nájdete naozaj veľa, tak sme sa Vám rozhodli predstaviť nášho favorita. Tento fotorámik disponuje naozaj veľkým 10,1 palcovým LCD displejom s rozlíšením 1024×600 pixelov. Podporuje premietanie fotografií vo formátoch JPEG a JPG, premietanie videí vo formátoch AVI, DAT a VOB a taktiež aj prehrávanie hudby vo formátoch MP, MP3, WAV a WMA. Fotografie a videá dokážete premietať priamo z vloženej SD karty, USB kľúča alebo aj priamo cez Mini USB kábel.  Keďže fotorámik podporuje aj prehrávanie hudby, disponuje aj audio výstupom, vďaka čomu môžete fotorámik prepojiť aj s Vašimi reproduktormi. 

Zdroj: Gearbest.com

Fotorámik prichádza s viacerými možnosťami automatického prehrávania. V nastaveniach nájdete módy premietania fotografií, videí alebo hudby oddelene, no veľkou výhodou je aj funkcia automatického prehrávania, ktorá z Vašich fotografií spraví krátku prezentáciu, na ktorej pozadí bude hrať priložená hudba. V balení sa nachádza aj šikovný ovládač, vďaka ktorému môžete spúšťať prezentácie, videá, fotografie alebo hudbu, poprípade môžete vyberať a spúšťať vlastné prednastavené prezentácie fotografií. Jeho klasická cenovka sa pohybuje na úrovni 88,28 eur, no vďaka špeciálnemu kupónu, ktorý môžete využiť na všetku spotrebnú elektroniku, sa dostanete na cenu 73,27 eur. PS: pri objednávke nezabudni použiť zľavový kupón GB11.11ConE.

Fotorámik za skvelú cenu nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close