fbpx
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Nezmeškaj vynikajúcu akciu na štýlové slúchadla Huawei Honor AM-115, ktoré môžeš mať už za 5 eur

Aj ty patríš medzi jedincov, ktorí si na svoje slúchadlá nedávajú neustále pozor a často ich niekde zapatrošíš? Tak nevyhadzuj desiatky eur na slúchadlá, ktoré aj tak raz zabudneš v autobuse. Radšej siahni po týchto lacných slúchadlách, ktoré splnia všetko to, čo bežný používateľ očakáva. Originálne slúchadlá Huawei Honor AM-115 totižto môžu byť tvoje už za fantastických 5,29 eur.

Klasika nadovšetko

Huawei sa v rámci slúchadiel stále spolieha na starú dobrú klasiku, a to 3,5mm audio jack. Slúchadlá sú taktiež vybavené aktívnym rušením hluku, vďaka čomu si môžete bezproblémovo vychutnať svoju hudbu aj v rušnejšom prostredí.

huawei honor am115 sluchadla_opt
Zdroj: Cafago

Integrovaný viacsmerový mikrofón

Súčasťou týchto štýlových slúchadiel je aj integrovaný vynikajúci viacsmerový mikrofón, ktorý ponúka prémiovú kvalitu hlasu počas videohovorov, či telefonátov. Mikrofón sa nachádza v klasickom paneli na samotnom kábli slúchadiel, ktorý taktiež ponúka aj zmenu hlasitosti, prepnutie pesničky, alebo zdvihnutie / zloženie hovoru.

huawei honor am115 sluchadla ovladanie_opt
Zdroj: Cafago

Ako sme už spomínali vyššie, slúchadlá Huawei Honor AM-115 môžeš aktuálne získať vo vynikajúcej zľave za neuveriteľných 5,29 eur. Ako to už býva zvykom, v cene je zahrnutá aj doprava. Pre uplatnenie zľavy treba pri objednávke zadať zľavový kód CC02691.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
Close
Close