Sponzorovaný obsah

Nezmeškaj predvianočný výpredaj slúchadiel Tronsmart! Obľúbené modely môžu byť tvoje s neuveriteľnou zľavou

Bezdrôtové slúchadlá od spoločnosti Tronsmart patria medzi najlepšie modely vo svojej cenovej kategórii na trhu. Tak nad čím ešte váhaš?

Spoločnosť Tronsmart patrí už roky medzi ostrieľané spoločnosti na trhu s bezdrôtovými reproduktormi a slúchadlami. V posledných mesiacoch priniesla na trh hneď niekoľko zaujímavých modelov, ktoré patria medzi špičku trhu v pomere cena:výkon. Cenovky najpopulárnejších modelov však opäť klesajú v rámci predvianočných výpredajov, čo by si si rozhodne nemal nechať ujsť. Napríklad model Tronsmart Onyx Ace ťa s kupónom „GKBTSDE10“ vyjde iba na skvelých 21,23 eur, tak nad čím vlastne rozmýšľaš? 

Tronsmart Onyx Ace

tronsmart onyx ace uvod
Zdroj: Scarbir.com

Ostrieľané a mimoriadne populárne bezdrôtové slúchadlá Tronsmart Onyx Ace spájajú semi-in ear dizajn s modernými technológiami zaručujúcimi špičkovú kvalitu zvuku za každých podmienok. Kvalitu zaručujú ako samotný čip QCC3020 od spoločnosti Qualcomm, tak aj výkonné 13 mm meniče a najmodernejšie audio kodeky a bezstratové aptX Audio. Na svoje si tak prídu bežní používatelia hľadajúci pohodlné slúchadlá, ale aj milovníci dobrého audia. 

Po stránke výdrže ponúkajú slúchadlá až 24 hodinový chod pri použití nabíjacieho boxu. Ten je zároveň možné nabíjať pomocou rýchlej USB Type-C nabíjačky, čiže so sebou nemusíš ťahať zbytočné káble navyše. Nemali by sme však zabudnúť ani na najmodernejšie bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.0, ako aj IPX5 certifikáciu, ktorú ocenia najmä športovci. 

Tronsmart Onyx Ace s kupónom „GKBTSDE10“ nájdeš na Geekbuying.com

Bezdrôtové slúchadlá Tronsmart Onyx Ace momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. So zľavovým kupónom „GKBTSDE10“ zrazíš ich cenu už na 21,23 eur. Expresné doručenie z nemeckého skladu je v tomto prípade za minimálny poplatok 2,39 eur. Vďaka tomuto typu dodania sa však vyhneš zbytočnostiam ako clo alebo DPH. 

Tronsmart Onyx Apex

tronsmart onyx apex sluchadla
Zdroj: Youtube @Tronsmart

Slúchadlá Tronsmart Onyx Apex sa od vyššie uvedeného modelu Ace odlišujú ako dizajnom, tak aj použitým hardvérom. Po stránke dizajnu siahol výrobca po in-ear dizajne s väčším telom. Ten umožňuje použitie výkonnejšieho hardvéru aj napriek tomu, že sa jedná o typ slúchadiel „do ucha“. Dizajn prináša však viaceré výhody či už z hľadiska lepšieho odhlučnenia okolia ale zároveň lepšie sedí v uchu napríklad pri športovaní. 

Hardvér samotných slúchadiel však napriek menším rozmerom nijako nezaostáva. Výrobca siahol po vyspelejšom čipe Qualcomm QCC3040 s technológiou Qualcomm aptX a 10 mm meničoch. Nechýba ani podpora bezdrôtového pripojenia Bluetooth 5.2 s ešte lepšou stabilitou prenosu ako aj odhlučňovacia technológia okolia pri hovoroch cVc 8.0. Ani v tomto prípade nechýba celodenná výdrž batérie s nabíjacím boxom a až 5 h výdrž na jedno nabitie samotných slúchadiel. 

Slúchadlá Tronsmart Onyx Apex už za 29,19 eur nájdeš na Geekbuying.com

Model Tronsmart Onyx Apex nájdeš taktiež v ponuke e-shopu Geekbuying.com. Pre získanie čo najlepšej ceny je však v tomto prípade nutné zadať zľavový kód „GKBTSDE21“. Aj v tomto prípade je k dispozícii expresne rýchle dodanie z nemeckého skladu za symbolický poplatok.

Tronsmart Apollo Q10 

tronsmart apollo q10 anc
Zdroj: Tronsmart

Si skôr fanúšikom veľkých slúchadiel cez uši? Aj v takom prípade si máš z ponuky výrobcu Tronsmart z čoho vyberať. Našim favoritom sú bezdrôtové slúchadlá Tronsmart Apollo Q10, ktoré spájajú kvalitnú stereo výbavu s nadpriemernou výdržou batérie. Určite netreba pripomínať ani nadpriemerný komfort samotného dizajnu slúchadiel s pamäťovou penou, ktorý zaručuje bezproblémové celodenné používanie. 

Slúchadlá sú totižto vybavené až 40 mm meničmi, takže o skutočnú kvalitu a zážitok z počúvania hudby núdza nebude. Určite poteší aj prítomnosť aktívneho odhľučnenia okolitých zvukov ANC. Čo sa týka spomínanej výdrže, výrobca sľubuje až 100 hodín na jedno nabitie, čo určite ocenia najmä zábudlivci nabíjačiek. Aj v tomto prípade je však nabíjanie slúchadiel vyriešené cez štandardný USB Type-C konektor

Tronsmart Apollo Q10 s kupónom „GKBTSDE15“ nájdeš na Geekbuying.com

Slúchadlá Tronsmart Apollo Q10 nájdeš podobne v ponuke e-shopu Geekbuying.com. S kupónom „GKBTSDE15“ zrazíš ich cenu na skvelých 33,61 eur. Taktiež je k dispozícii doprava z nemeckého skladu za symbolických 1,59 eur. Tá však zaručuje expresné dodanie a najmä to, že sa vyhneš zbytočnostiam ako clo alebo DPH. 

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close