SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Nezmeškaj fantastickú zľavu na športové bezdrôtové Xiaomi slúchadlá s 11 hodinovou výdržou, ktoré môžeš mať už za fantastických 16 eur

Si športový nadšenec, no pri svojich aktivitách sa nevieš zaobísť bez kvalitnej hudby vo svojich ušiach? Čo tak si zaobstarať štýlové, no zároveň funkčné bezdrôtové slúchadlá, ktoré môžeš využívať pri takmer akejkoľvek športovej aktivite, akú si zmyslíš? Tieto slúchadlá značky Xiaomi sú naozaj fantastickým kompromisom medzi funkčnosťou, skvelým dizajnom a zároveň nízkou cenou. Aktuálne ich totižto môžeš získať už za neuveriteľných 16 eur.

xiaomi bezdrotove sluchadla youth edition vydrz_opt
Zdroj: Gearbest

Vhodné pre každý šport

Ako sme už spomínali, tieto slúchadlá sú vhodné pre takmer akýkoľvek šport a to nie len vďaka certifikácii IPX4, ktorá zodpovedá silnému dažďu, ale aj vďaka výbornému funkčnému dizajnu. Z hľadiska funkčnosti spomenieme nie len vynikajúci dizajn, vďaka ktorému držia slúchadlá v ušiach naozaj pevne, ale spomenieme aj enormne nízku hmotnosť. Slúchadlá totižto vážia iba 13,6 gramov.

xiaomi bezdrotove sluchadla youth edition mic_opt
Zdroj: Gearbest

Vždy v spojení

Slúchadlá sú vybavené batériou s kapacitou až 180mAh, vďaka čomu sú schopné neustále prehrávať hudbu až po dobu 11 hodín. Pre dokonalý komfort pri počúvaní hudby za každých podmienok sú slúchadlá taktiež vybavené aj bezdrôtovým pripojením Bluetooth 4.1, vďaka ktorému sa môžete od svojho zariadenia nachádzať až 10 metrov.

xiaomi bezdrotove sluchadla youth edition bt_opt
Zdroj: Gearbest

Ak nad kúpou takýchto slúchadiel váhate, nestrácajte zbytočne čas a nenechajte si ujsť tak výnimočnú akciu. Slúchadlá sú momentálne vo výbornej zľave, no s kupónom „GBTOPDEAL05“ zrazíte ich cenu na čínskom Gearbeste na vynikajúcich 15,93 centov.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Gearbest)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close