ANDROIDSpravodajstvo

Nevydarený vtip? Čínsky Microsoft začal predávať ďalšie Android zariadenia

To, že Android dominuje trhu smartfónom nie je žiadnym tajomstvom, avšak v poslednej dobe to vyzerá tak, že samotný Microsoft kope za druhý tým. Dôkazom toho môže napríklad predaj Samsung Galaxy S8 v „Microsoft“ edícií, čo s prižmúrením očí by sa dalo odpustiť vzhľadom na úzku spoluprácu, ale tam to samozrejme nekončí.

Samotná spoločnosť začala vyvíjať hlasovú asistentku Cortanu nejaký piatok dozadu pre Android, čo mnohých fanúšikom určite nepotešilo vzhľadom na to, že Cortana je jedným z hlavných ťahúňov na Windows platforme a posledným klincom, ktorým to tento redmontnský gigant „zaklincoval“ je predaj ďalšieho Android zariadenia v oficiálnom Microsoft obchode.

Zdroj: vlastný

Snaží sa nám Microsoft týmito krokmi naznačiť, že sa spoločnosť plánuje od nás, fanúšikov Windows Mobile platformy odvrátiť? Ako vnímate tieto kroky vy?

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky