SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Nepremeškajte obrovské zľavy na drony a príslušenstvo od DJI! V 30% akcií napríklad aj DJI Mavic Pro. PS: bez DPH a CLA

Chcete si kúpiť dron, no potrpíte si na ozajstnej kvalite? V tom prípade sú drony od spoločnosti DJI tou pravou voľbou. Ide o tie najkvalitnejšie drony, ktoré nielen disponujú tými najlepšími technickými parametrami, ale ponúkajú množstvo funkcií, ktoré by ste u tých lacnejších hľadali len márne. Na Slovensku sa samozrejme takéto drony dajú zakúpiť, no ich cena sa pohybuje v úplne inej rovine, ako momentálne na e-shope tomtop.com, ktorý v akcií momentálne ponúka drony od DJI a originálne príslušenstvo za bezkonkurenčné ceny. 

Spratné a výkonné žihadlo

DJI Mavic Pro. Pokiaľ sa aspoň trošičku orientujete v technike a dronoch, museli ste toto meno zachytiť. Ide o jeden z najlepších dronov na trhu, ktorý ponúka nielen kvalitné letové schopnosti, ale aj vynikajúcu kameru a kopec užitočných inteligentných funkcií, ktoré využije každý nadšenec natáčania. DJI Mavic Pro sa počas letu sám vyhýba prekážkam, vo vzduchu vydrží až 27 minút a disponuje 4K kamerou, so zrejme najlepším stabilizačným systémom, aký vo svete dronov nájdete. Kamera zaznamenáva snímky v kvalite 12 Mpix a nahráva 4K video rýchlosťou 30 snímkov za sekundu. A prečo je tak obľúbený? Tento dron je nesmierne spratný a strčíte ho aj do malého ruksaku. Ďalšími plusmi sú aj inteligentné funkcie ako nasledovanie, prílet na miesto vzletu alebo automatické odfotografovanie, pokiaľ na drona zamávate. A čerešničkou na torte je samozrejme cena. Dron je momentálne v 31% akcií a je dostupný za menej ako 825 eur. (cena na Slovensku sa pohybuje na 900 eur a viac) Ako bonus ku tomu, za Vás e-shop tomtop.com zaplatí všetky poplatky, ako DPH a CLO.

DJI Mavic Pro za menej ako 825 eur nájdeš tu

Keď už drona tak s poriadnym originálnym príslušenstvom? Aj na toto v spomínanom e-shope mysleli a v akcií sa nachádza aj DJI Mavic Pro Fly More Combo s krabicou na dron. Celý set obsahuje množstvo potrebného príslušenstva, napríklad ako náhradné káble, cestovné zástrčky, ďalšie batérie, náhradné vrtule, tašku cez plece a odolnú krabicu na Váš dron. Aj tento set je momentálne za naozaj výbornú cenu – 1060 eur. (o 300 eur menej ako na Slovensku) Aj v tomto prípade za Vás e-shop uhradí všetky poplatky.

Zdroj: tomtop.com

Dron a originálne príslušenstvo za zvýhodnenú cenu nájdeš tu

Hľadáte niečo ešte menšie, lacnejšie a naozaj kvalitné? Ako ďalší Vám predstavujeme dron DJI Spark Mini, ktorý schováte aj do vačku. (naozaj) Tento dron disponuje Full HD kamerou s 2-osovou stabilizáciou. Výhodou tohto mrňúsa je aj celkom veľký dosah, až 2 km a výdrž minimálne 16 minút, pričom jeho maximálna rýchlosť je až 50 km/h. Tento minidron je momentálne dostupný za menej ako 420 eur (o 150 eur menej ako na Slovensku) a aj zaň Vám nebudú účtované žiadne ďalšie poplatky, ako DPH a CLO.

DJI Spark Mini v parádnej akcií nájdeš na tejto stránke

Na záver máme pre Vás zaujímavé príslušenstvo. Ako prvé sme vybrali DJI Goggles, ktoré sa ku dronu DJI Mavic Pro určite hodia. Tento headset je momentálne dostupný za menej ako 415 eur. Samozrejme taktiež sa nemusíte obávať ďalších poplatkov. 

Zdroj: tomtop.com

Chcem DJI Goggles za 415 eur

Ako poslednú sme si pre Vás pripravili zaujímavú vychytávku, ktorá sa ale niekedy môže naozaj hodiť. Ide o mobilnú 20cm pristávaciu dráhu, ktorú môžete zobrať kamkoľvek so sebou a už sa viac nebudete musieť trápiť s pristávaním. Vďaka veľkému nápisu H a zobrazenými svetovými stranami bude pristávanie hračkou pre každého. Jej cena je momentálne na úrovni 5 eur

Zdroj: tomtop.com

Špeciálnu pristávaciu dráhu pre drony nájdeš tu

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Youtube)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close