Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Nepremeškajte akciu na tento šikovný mop od Xiaomi, ktorý stojí menej ako 22€ spolu s poštovným

Xiaomi Mijia Deerma Mop je šikovný pomocník do domácnosti, s ktorým udržanie poriadku je o niečo jednoduchšou úlohou.

Xiaomi Mijia Deerma Mop je ďalší produkt z kuchyne čínskeho giganta Xiaomi, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Ide o produkt z produktovej línia Deerma, ktorý je  konvenčným mopom, v ktorom nenájdeme žiadne čipy či elektronické funkcie. 

Xiaomi Mijia Mop z nemeckého skladu

Určite sa teraz pýtate v čom je výnimočný. Tento mop disponuje totiž nádobkou s objemom 350ml, kde môžete dať vodu alebo iný čistiaci prostriedok. Túto vodu, resp. čistiaci prostriedok následne používateľ dávkuje prostredníctvom rukoväte pred mop, aby navlhčil podlahu. Vďaka tomu je čistenie podlahy  o  niečo jednoduchšie a efektívnejšie.

Xiaomi Mijia Deerma mop
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi ďalej tento mop vybavil špeciálne upravenou handričkou, ktorá je vyrobená z viacerých druhov vlákien. Handrička by mala byť vďaka tomu schopná lepšie absorbovať nečistoty a zároveň dostať sa aj do škár medzi kachličkami.

Ďalej, podstavec mopu sa môže zároveň otáčať o 360 stupňov, vďaka čomu je sa s ním efektívnejšie pracuje napríklad pri čistení neporiadku pod nábytkov, medzi stoličkami a všade tam, kde je obmedzený prístup. Celý mop váži 750 gramov, ale bez náplne.

Xiaomi Mijia Deerma mop_2
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi hovorí, že pomocou jednej náplne a špeciálne upravenej handričky, by ste mali byť schopný umyť podlahu o ploche približne 100 metrov štvorcových. Samozrejme, závisí to aj od samotného znečistenia, ako aj čistiaceho prostriedku v nádobe. 

Aktuálne je tento mop dostuúný vo viac ako 50% zľave v e-shope Cafago.com. 

Xiaomi Mijia Mop z nemeckého skladu

Aby sme ešte nezabudli, tento mop spolu s  expresným doručením stojí niečo menej ako 21,20€. Doma ho tak môžete mať už do 6 pracovných dní.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Sponzorované

Články pod autorom „Sponzorované“ sú platenou inzerciou.
Close
Close