SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Nepremeškajte akciu na skvelý dron CSJ X7 PRO GPS 5G Wifi so 4K kamerou a dobou letu do 25 minút!

Ide o jeden z najatraktívnejších dronov vo svojej cenovej kategórii

Milovníkov dronov dnes určite potešíme. Dôvodom je, že Vám dávame do pozornosti dron CSJ X7 PRO GPS 5G Wifi 4K, ktorý poteší lákavými špecifikáciami a vcelku atraktívnou cenou, ktorá je dočasne zníženou. Okrem iného pomocou kupónu „TPRM12755“ je ju možné stlačiť ešte o pár ďalších €. Konkrétne na 131,21€ spolu s „Duty Free Shipping“ dopravou, teda s doručením bez ďalších poplatkov ako je CLO, či DPH. 

CSJ X7 PRO GPS 5G Wifi 4K RC Drone. PS: nezabudnite na kupón „TPRM12755“

Poteší dlhou výdržou a dodávaným ovládačom 

Predtým, ako prejdeme ku kamere, tak určite nemôžeme zabudnúť spomenúť batériu s kapacitou 2800mAh, ktorá sľubuje možnosť letu po dobu až do 25 minút. Okrem iného je dron dodávaný aj spolu s ovládačom, pomocou ktorého je jeho ovládanie vcelku jednoduché, pričom maximálna doletová vzdialenosť je 1,2 kilometra. 

Pri pohľade na rozlíšenie kamery, tak dron je schopný vyhotoviť fotografie so 4K rozlíšením (4096 x 3072 bodov) a videá s 2K (2048 x 1080 bodov). Formát obrázkov je v JPEG, čo je aktuálne najbežnejší formát spolu s PNG. Inými slovami, nemali by ste mať problémy s ich kompatibilitou s inými zariadeniami. Rovnako je to aj s video formátom. Kamera totiž zachytáva videá v MP4 formáte. Čerešničkou na torte je, že k dronu je dodávané aj puzdro, ktoré  môže byť aplikované na kamere počas letu, vďaka čomu sa vyhnete možnému poškodeniu. Mimochodom, dron disponuje ešte sekundárnou kamerou, ktorá je otočená smerom dolu. Tá je schopná robiť fotografie v HD kvalite. 

CSJ X7 PRO GPS 5G Wifi 4K RC Drone_kamera
Zdroj: CSJ

Zároveň treba spomenúť, že dron je vybavený dvoj-osovou stabilizáciou, vďaka čomu aj výsledné fotografie sú kvalitnejšími a nie sú v tak vysokej miere poznačené otrasmi, ktoré počas letu prirodzene vznikajú. 

CSJ X7 PRO GPS 5G Wifi 4K RC Drone_stabilizacia
Zdroj: CSJ

Nechýba ani GPS 

Skvelou funkciou drona je podpora GPS. Vďaka tomu je schopný vrátiť sa do pozície, z ktorej vzlietol pomocou jedného tlačidla, ako aj v prípadoch kedy máte slabú batériu, či stratíte kontakt medzi dronom a ovládačom. Mimochodom, ide skutočne o užitočnú funkciu. V minulosti pri jednom teste drona sme stratili na chvíľku signál medzi ovládačom a dronom, a ten nám jednoducho uletel, a už ho nebolo.   S dronom sme si zalietali asi 15 minút.

CSJ X7 PRO GPS 5G Wifi 4K RC Drone_GPS podpora
Zdroj: CSJ

Aby sme nezabudli, tak drona je možné zložiť, vďaka čomu je kompaktný pri prenášaní. Ak Vás dron zaujal, tak ho nájdete na odkaze nižšie pod videom.

CSJ X7 PRO GPS 5G Wifi 4K RC Drone. PS: nezabudnite na kupón „TPRM12755“

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close