fbpx
SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Nepremeškajte akciovú ponuku na špičkovú Xiaomi Mi TV 4S 43″ so 4K rozlíšením

Váhate nad kúpou novej TV, no neviete, po akej značke, či modeli siahnuť? Aktuálne je najideálnejšou voľbou jednoznačne Mi TV 4S 43"

Chcete svoju domácnosť konečne vybaviť poriadnou inteligentnou televíziou, ktorá by spĺňala požiadavky hodné roku 2020? Ak pokukávate po overenej, no zároveň dostupnej kvalite, rozhodne neprehliadnite aktuálne prebiehajúcu akciu v e-shope Geekbuying.com, ktorý ponúka excelentnú Xiaomi Mi TV 4S 43″ so 4K rozlíšením za necelých 360 eur s bezplatnou dopravou z európskeho skladu, takže sa nemusíte obávať ani žiadnych skrytých poplatkov ako clo, či DPH

Xiaomi Mi TV 4S 43“ nájdeš na e-shope Geekbuying.com PS: nezabudni na zľavový kupón

Xiaomi Mi TV 4S 43″ – jej najväčšie prednosti a dôležité technické špecifikácie

xiaomi mi tv 4s uvodny
Zdroj: Produktová fotografia
  • 43-palcová televízia so 4K UHD rozlíšením (t.j. 3840 x 2160 pixelov) s podporou HDR pre reálnejšie a krajšie zobrazenie farieb. 
  • Operačný systém Android TV so zabudovanými službami ako Chromecast, aplikáciami z obchodu Google Play, či s priamym zrkadlením obrazu z vášho smartfónu. 
  • Malý Bluetooth ovládač s možnosťou hlasového ovládania a to bez nutnosti akéhokoľvek mierenia na televízor, ako tomu bolo doposiaľ. 
  • Dostatok výkonu pre prezeranie filmov a seriálov v špičkovej kvalite, či na hranie nenáročných hier zaručuje 4-jadrový procesor Amlogic a 2 GB RAM. K dispozícii je 8 GB interného úložného priestoru. 
  • Zabudované stereo reproduktory s výkonom 2 x 8 W
  • Podpora 2,4 GHz / 5 GHz Wi-Fi pripojenia, Bluetooth 4.2, Dolby Audio, DTS-HD.
  • 3 x HDMI port, 2 x USB, LAN, AV, anténa, DVB-T2.
xiaomi mi tv 4s zadna strana
Zdroj: Produktová fotografia

Bezkonkurenčnú Xiaomi Mi TV 4S 43″ nájdete v najlepšej ponuke na e-shope Geekbuying.com, ktorý ju momentálne ponúka už za skvelých 359,71 eur s bezplatnou dopravou z EÚ skladu bez ďalších poplatkov. Pre zrazenie cenovky nezabudni uplatniť zľavový kupón 4O2EPEAP

Xiaomi Mi TV 4S 43“ nájdeš na e-shope Geekbuying.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close