TIP REDAKCIE

Nepremeškaj tento limitovaný kupón na tieto športovo elegantné hodinky Lenovo Watch X, ktorý sa nemusí už tak skoro opakovať

Ak patríte medzi ľudí, ktorí sa potrpia na pocit luxusu a zároveň chcete kvalitné chytré hodinky tak častokrát musíte siahnuť hlboko do vrecka. V niektorých prípadoch sa cena môže vyšplhať až na 100 a viac €. To nie je však prípade hodiniek Lenovo Watch X, nieže by sa predávali za lacný peniaz, ale vďaka exkluzívnej spoluprácu s portálom Cafago.com vám prinášame zľavový kupón „PS0082“, ktorý stlačí cenu hodiniek na menej ako 43€. V inom prípade sa za ne priplatíte takmer ďalších 20€. Kupón je však obmedzený pre 20 najrýchlejších z vás.

Zdroj: produktová fotografia

Hlavným argumentom prečo ísť do týchto hodiniek je ich prémiové vyhotovenie a elegantný športový dizajn, ktorý sa nebudete musieť hanbiť vytiahnuť ani pri obchodom stretnutí. To však nie je všetko čím sa vyznačujú. Prívlastok „smart“  nemajú len tak. Hodinky totiž ponúkajú radu chytrých funkcionalít. Vďaka možnosti ich prepojeniu so smartfónom prostredníctvom Bluetooth 5.0 ponúkajú napríklad možnosť notifikácií telefónnych hovorov s možnosťou zrušenia hovoru, notifikácie správ či rady ďalších aplikácií. 

Zdroj: produktová fotografia

Samozrejme nechýbajú ani funkcionality ako sú napríklad monitoring spánku, tepu, upozornenia na dlhú dobu sedenia, nájdenia vášho smartfónu a ďalšie. Mimochodom ciferník hodiniek je krytý odolným zafírovým sklíčkom s tvrdosťou 9H. Výrobca nešetril ani na ostatnom materiály, z ktorého sú hodinky vyrobené. Napríklad konštrukcia hodiniek je z chirurgickej ocele.

Zdroj: produktová fotografia

Čo sa týka výdrže tak batéria vzhľadom na to, že v rámci ciferníku sa nachádza aj displej, ktorý informuje napríklad už o spomínaných notifikáciách je výdrž na jedno nabitie podľa výrobcu 45 dní. Realita však býva vždy o niečo menšia. Okrem dlhej výdrže batérie sa hodinky chvália ešte vode odolnosťou do 8ATM.

Zdroj: vlastný

Chytré hodinky Lenovo Smart Watch X nájdeš tu. PS: nezabudni na exkluzívny kupón „PS0082“

Zdroj: TS

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close