DronyTIP REDAKCIE

Nepremeškaj ponuku na tohto drona s FULL HD kamerou, dvomi batériami a viacerými funkciami, ktoré ocenia nie len začiatočníci

Tu už naozaj sranda končí. Na našej stránke si mal/a možnosť vidieť tipy na viaceré drony, ale vždy posúvame level vyššie a snažíme sa priniesť tip na niečo „neokukané„. Dnešným tipom na skvelý gadget je dron s možno trochu nezvyčajným názvom C S20W1080P

Tento zaujímavý dron môžeš získať s kupónom „SK9762“ za najlepšiu cenu na trhu na tomto odkaze

C S20W1080P dron vyzerá na prvý pohľad ako akýkoľvek iný dron. Človek si už tak pri prvotnom povšimnutí povie, že čo od toho viac môže očakávať. Veď to predsa má štyri vrtule, kameru a diaľkové ovládanie, ale opak je skutočne pravdou. Tento gadget totiž zaujme opäť nabitými funkciami, ako napríklad sledovaním človeka či možnosťou dronovi vyznačiť trasu, ktorou bude lietať. Jeho veľkou prednosťou je oproti konkurencii aj zaujímavá cenovka.

Zdroj: Youtube (RC Moment)

Dron C S20W1080P je vybavený 6-osovým gyroskop stabilizátorom, ktorý sa tak stará o veľmi jednoduché a stabilné ovládanie. Vo výbave nechýba ani kamera až vo Full HD rozlíšení, vďaka ktorej môžeš dronom fotiť alebo točiť zábery na miestach, ku ktorým by si sa inak nemal/a ako dostať. Dron tak už ako som zmienil ponúka možnosť vytvárania fotografií aj videa, čo je naozaj super. No a v čom je tento dron iný? Oproti svojej konkurencií mu vo výbave nechýba ani prítomnosť GPS, takže môžeš jednoducho vidieť nadmorskú výšku či samotnú polohu, kde sa aktuálne tvoj dron nachádza. 

Zdroj: Youtube (RC Moment)

Dron C S20W1080P  nerobí žiadne kompromisy a ponúka výborné funkcie za dostupnú cenu

Výrobca myslel aj na dobrý signál, preto je dron ovládateľný pri vhodných podmienkach až na vzdialenosť 400 metrov. Model C S20W1080P je navyše vybavený LED svetlom, takže núdza pri nočnom lietaní určite nebude. V rámci ďalších funkcií musím zmieniť diaľkové ovládanie, ktoré komunikuje na 2,4 GHz a ponúka veľmi jednoduché a komfortné ovládanie drona. Tento zaujímavý gadget Ťa tiež upozorní, ak s týmto „lietajúcim strojom“ budeš lietať napríklad veľmi nízko a hrozila by kolízia

Dron C S20W1080P je vybavený silnou 1000 mAh batériou, ktorá ponúka dobu lietania až do dĺžky približne 8 minút. Zaujme taktiež pomerne krátka doba nabíjania, ktorá je len okolo 60 minút. Výrobca tak myslel na to, aby majitelia drona nemuseli extrémne dlho čakať na znova nabitie baterky. Dobrou správou je, že tento dron je aktuálne v akcii, kedy ho pri použití zľavového kupónu „SK9762“ môžeš získať z pôvodných 107,26 € len za 82,49 € a mimochodom, súčasťou balenia sú teraz až dve batérie.

Zdroj: vlastný

PS: nezabudnite pridať do objednávky poznámu „I want shipping method „ZDP“, thanks“, vďaka ktorej obchod bude vedieť, že zásielku v prípade potreby preclenia preclí za Vás na vlastné náklady. Poznámku vypíšte v sumarizácii objednávky do kolónky, ktorú nájdete v spodnej časti. Zároveň ak vás ponuka zaujala, tak vám odporúčame poponáhľať sa, ponuka je limitovaná len pre prvých 10 zákazníkov.

Zdroj: Cafago

Tento zaujímavý dron môžeš získať s kupónom „SK9762“ za najlepšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Zdroj: TS, vlastný

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close