Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Nepremeškaj akciu na špičkový dron ZLRC Beast s ďalšími dodatočným batériami navyše!

Vďaka tomuto dronu sa môžeš spoľahnúť na dokonalé zábery z vtáčej perspektívy, pričom zaň nevyhodíš stovky eur

Tohtoročná novinka, dron ZLRC Beast SG906, sa po dlhých mesiacoch opäť dostáva do predaja a vďaka unikátnej akcii na e-shope TomTop.com, si ho môžeš objednať z nemeckého skladu už za niečo menej ako 160 eur, pričom vo svojom balíku nájdeš aj malý darček navyše v podobe ďalších dvoch batérií a pláteného púzdra.

ZLRC Beast SG906 5G Wifi GPS FPV Drone with 4K Camera

Zaručená kvalita obrazu

zlrc beast sg906_opt
Zdroj: TomTop.com

Dron ZLRC Beast SG906 je vybavený kamerou s rozlíšením 2K v prípade natáčania videa a 4K v prípade fotenia. Skvelou výhodou je zachytávanie až 120° obrazu, takže do záberov vtesnáte naozaj veľký kus okolia. Počas natáčania určite poteší aj možnosť sklopenia kamery v rozmedzí až 60°.

Všetky zábery priamo v smartfóne

Keďže sa jedná už o niečo drahší dron, môžte počítať s pokročilejšími a lepšími funkciami, medzi ktoré určite patrí aj možnosť ovládania dronu priamo cez smartfón, ako aj možnosť živého streamovania videa prostredníctvom Wi-Fi. Maximálna vzdialenosť dronu od ovládania je na úrovni až 500 metrov, pričom streamovanie videa bude fungovať do vzdialenosti zhruba 400 metrov.

zlrc beast sg906 balenie_opt
Zdroj: TomTop.com

Skvelá výdrž batérie

Ďalším veľkým plusom dronu je aj jeho výdrž, ktorá je na takúto cenovú kategóriu netradične dlhá. 7.4V batéria s kapacitou 2800 mAh totižto zabezpečuje chod po dobu až 25 minút, čo sa tak často nevidí.

Obrovská dávka inteligentných funkcií

Ako sme už spomínali, dron ponúka naozaj veľké množstvo pokročilých funkcií, ktoré si určite zamilujete. Spomenieme určite aj automatické pristátie, návrat domov, nasledovanie osoby, vytvorenie 360-stupňovej panorámy, či vytvorenie trasy v smartfóne.

Dron ZLRC Beast SG906 (darček 2 prídavné batérie a plátené púzdro) nájdete na e-shope TomTop.com, ktorý ho ponúka už za vynikajúcich 150,31 eur s dopravou za 6,03 eur. Dron je však dodávaný z nemeckého skladu, takže sa môžte spoľahnúť na naozaj expresne rýchlu dopravu, ako aj na to, že už nebudete platiť ani cent navyše – žiadne clo či DPH.

ZLRC Beast SG906 5G Wifi GPS FPV Drone with 4K Camera

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close