ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Neprehliadnite túto aplikáciu. Ide o podareného správcu notifikácií pre Android s pokročilými funkciami

NotiEasy je jeden zo šikovnejších správcov notifikácií, ktorý stojí za povšimnutie

Určite ste už počuli známu vetu „Dobrý sluha, ale zlý pán“. Ide o vetu, ktorú je možné aplikovať do viacerých oblastí života a technológie bezpochyby medzi takéto oblasti patria. Mobilné notifikácie sú veľmi užitočnými, ale iba po určitú úroveň. Neskôr sa stávajú otravnými, pričom keď presiahnu určitú hranicu, tak dochádza k neustálemu rozptyľovaniu, ktoré má na nás negatívny vplyv. A práve preto by sme vám chceli dať do pozornosti aplikáciu NotiEasy, ktorú môžete stiahnuť z obchodu Google Play zadarmo.

Podarený správca notifikácií pre Android

NotiEasy je jedným zo zaujímavejších správcov notifikácií, ktorý stojí za povšimnutie. Dostupný je ako v bezplatnej verzii, tak aj  v platenej (pozn. redakcie: v bezplatnej verzii v rozhraní aplikácie nájdete reklamy). Aplikáciu môžete stiahnuť z odkazu nižšie prostredníctvom obchodu Google Play.

Po stiahnutí aplikácie je potrebné udeliť aplikácii povolenia, aby mohla pristupovať k notifikáciám z aplikácií. Urobíte tak pomocou nastavení smartfónu, do ktorých vás presmeruje aplikácia sama.

Následne už vo svojej podstate nemusíte nič robiť. Aplikácia bude sama zbierať notifikácie, ku ktorým sa budete môcť dostať prostredníctvom notifikačnej lišty.

EasyNotife_notifikacna lista_1
Zdroj: Vosveteit.sk

V čom je však aplikácia výnimočná? Tých dôvod je hneď niekoľko. Prvou výhodou tohto správcu je, že sa „zbavíte“ desiatok notifikácií z notifikačnej lišty. Následne aplikácia ponúka prehľad histórie notifikácií, ku ktorému sa môžete neskôr vracať vrátane notifikácií, ktoré ste ešte nevideli. Ďalšou zaujímavou funkciou je, že aplikácia notifikácie ešte triedi do skupín. Napríklad, ak vám medzičasom prišlo niekoľko notifikácií z Facebooku, tak nebudú roztrúsené po jednej, ale nájdete ich všetky pokope. Týka sa to samozrejme aj iných aplikácií, z ktorých vám prišli upozornenia.

Ďalšou zaujímavou funkciou aplikácie je, že aplikácia je schopnou zbierať notifikácie z konverzačných aplikácií v dedikovanej sekcii, kde si viete pozrieť, kto a čo vám píše na jednom mieste z rôznych služieb. Nestane sa vám tak, že prehliadnete správy z niektorých platforiem. Rovnako v rámci rozhrania notifikačného centra v aplikácii môžete vidieť celú konverzáciu.

Mimochodom, aplikácia umožňuje následne vytvárať aj svoje vlastné skupiny notifikácií na základe ktorých ich môžete filtrovať.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close