Sponzorovaný obsahSpravodajstvoWindows

Neprehliadnite ponuku na Windows 10 kľúče, či Office. Môžete ich získať v atraktívnej cene vďaka kupónu VS20!

Neprehliadnite zľavu na software od Microsoftu. Aktuálne môžete získať Windows 10, či kancelársky balíček Office o 20% lacnejšie, ako normálne.

Už viac ako rok nepodporovaný Windows 7 je stále „vareným pečeným“ medzi používateľmi. Naprieč našim regiónom, ho aktuálne nájdeme približne v 13 počítačoch zo 100. Ďalších približne 5% používateľov má iný Windows, ako je 10. Ukazujú to štatistiky spoločnosti Statcounter.

Windows 7, ako sme už vyššie spomínali, hoci aj naďalej pokrýva značnú časť trhu, tak aj napriek tomu, nie je zo strany vývojárov podporovaným. V praxi to znamená, že nedostáva nielen nové funkcie, ale ani bezpečnostné záplaty. 

Aktuálne podporovanými verziami Windows 10 sú 2004 a 20H2. Rovnako treba dodať, že podpora pre 2004 konči koncom roka. Dobrou správou však je, že v prípade Windows 10, je možné kedykoľvek aktualizovať operačný systém na novšiu verziu. V prípade starších verzií, napríklad Windows 8.1, či Windows 7, to bohužiaľ nie je možné. To je aj jeden z dôvodov, prečo by sa mali používatelia pozrieť po novších verziách systému. Dovoľte nám dať vám preto do pozornosti ponuku e-shopu cz.urcdkeys.com, ktorý ponúka licenčné kľúče v lákavej cene.

Využitie kupón a ušetríte za Windows 10 ďalších 20%

Nižšie si môžete pozrieť ponuku e-shopu, v rámci ktorej nájdete okrem Windows 10 kľúčov, aj účty pre kancelársky balíček Office. Na to, aby ste vedeli zatraktívniť cenu, tak je potrebné použiť zľavový kupón „VS20“.

Genuine Lifetime Activation Windows 10 Pro 1 PC: 13.9€ vďaka kupónu VS20<
Genuine Lifetime Activation Office 2019 Pro : 39.48€ vďaka kupónu VS20
Genuine Lifetime Activation Windows 10 Home: 14.4€ vďaka kupónu VS20
Genuine Lifetime Activation Office 2016 Pro: 23.5€ vďaka kupónu VS20
Windows10 PRO OEM + Office2016 Professional Plus CD Keys Pack: 32.17€ vďaka kupónu VS20
Windows10 PRO OEM + Office2019 Professional Plus CD Keys Pack: 47.9€ vďaka kupónu VS20

Uplatniť zľavu zvládne každý

Uplatnenie 20% zľavy je vcelku jednoduché. Potom, ako si vyberiete produkt a prihlásite sa, napríklad pomocou Facebooku, tak v košíku stačí vložiť kupón a zvoliť možnosť „Uplatniť“. Následne dôjde k zrazeniu ceny a potom môžete pokračovať v nákupe.

Uplatenie zlavy na Windows
Zdroj: cz.urcdkeys.com

Odporúčame vám zvoliť možnosť platby prostredníctvom platobného systému Paypal, ktorý poskytuje extra ochranu kupujúceho. Po zaplatení produktu, by vám mal neskôr prísť prostredníctvom e-mailu produkt, ktorý ste si objednali.

Pevne veríme, že ponuka na software od Microsoftu vás zaujala, a že ju využijete.

Článok vznikol v spolupráci s cz.urcdkeys.com.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close