SpravodajstvoWindows

Stále nemáte dostupnú aktualizáciu na Windows 10? Microsoft povedal „môže to trvať niekoľko dní alebo týždňov“

Windows 10 oficiálne vyšiel ešte v stredu, ale viacerí používatelia Windows-u 7 a 8.1 hlásia, že systém im stále nevyhodil možnosť aktualizácie Windows-u na novšiu verziu.

Microsoft prostredníctvom sociálnej siete Twitter informoval, že v prípade ak patríte aj vy medzi používateľov, ktorí sa nedostali ešte k najnovšej verzii Windows-u tak sa nemáte čoho obávať, Windows 10 príde aj k vám, avšak môže to trvať niekoľko dní alebo týždňov. Čo sa týka bližšieho upresnenia dostupnosti aktualizácie pre daných používateľov, tak Microsoft zatiaľ viac informácií nezverejnil.

Twitter_Microsoft

V prípade ak by ste chceli aktualizáciu na Windows 10 vyvolať manuálne, tak si prečítajte návod ako na to v článku „Nemáte ešte dostupnú aktualizáciu na Windows 10? Tu je návod ako ju vyvolať“, ktorý sme vám pred pár dňami priniesli.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close