SpravodajstvoXiaomi

Nedávno predstavené reproduktory od Xiaomi sú v predaji! PS: Toto je prvý kupón

Niekoľko dní po oficiálnom predstavení dvojice reproduktorov značky Xiaomi sa dostávajú aj do oficiálneho predaja. Jedným z prvých obchodov, ktoré ponúkajú spomínane reproduktory je zahraničný e-shop GearBest.com, ktorý ponúka aj možnosť doručenia na Slovensko a Česko. Ich aktuálna cena je 94,01€ pričom vďaka kupónu „GB$CNBTCSP2“ ju možno zraziť na prijateľnejších 87,05€. Kupónová cena je však limitovaná len pre prvých 30 zákazníkov.

Xiaomi Wireless Bluetooth Speaker 2pcs

Xiaomi Wireless Bluetooth reproduktory

Najnovšie reproduktory z kuchyne Xiaomi ponúkajú prémiový vzhľad, za ktorý vďačia unikátnemu spracovaniu hliníku prostredníctvom CNC, kremičitých tryskov a anodických procesov, ktoré reproduktorom dodávajú hladkú povrchovú štruktúru. Nehovor viac o dizajne, ktorý pôsobí minimalistickým dojmom a to vďaka zaobleným tvarom a jedinému tlačidlu ovládania hlasitosti. Čerešničkou na torte je skrytý mikrofón, ktorý nijak neruší vzhľad reproduktorov. Využiť ho budete môcť napríklad pri hraní hier ako aj pri telefonovaní.

premiove xiaomi reproduktory 2 kusy

Z hľadiska výbavy ponúkajú dvojpalcové HIFI so zdvojenými neodýmovými magnetmi a hlasovou cievku CPATON z polymérového materiálu. Pochváliť sa môžu ešte výkonom 2x 12W a veľkou batériou 1200mAh, ktorá sľubuje na jedno nabitie okolo 20 hodín prehrávania hudby. Nemožno nám nespomenúť CSR Bluetooth čip a podporu viacerých formátov ako sú MP3, AAC, APTX, APTX-LL a ďalšími audio formátmi, nad ktorými vyčnieva  APTX, ktorý prináša kvalitu zvuku ako zo CD.

Xiaomi reproduktory__2
Zdroj: produktová fotografia

Ak vás tieto reproduktory zaujali tak určite dlho neváhajte. Dostupné sú totiž za zvýhodnenú cenu len pre prvých 30 zákazníkov. Kupón „GB$CNBTCSP2“ aktivujete v košíku.

Xiaomi Wireless Bluetooth speaker kupon
Zdroj: vlastný

Xiaomi Wireless Bluetooth Speaker 2pcs

Zdroj: vlastný, obrázky: produktové obrázky

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
tip redakcie Xiaomi Xiaomi Wireless Bluetooth reproduktory

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close