SpravodajstvoXiaomi

Nebaví vás už starý vzhľad vášho Xiaomi? Vyskúšajte túto skvelú tému už dnes!

Ak vás už omrzel váš starý vzhľad vášho Xiaomi smartfónu, pozrite sa na motív Cirleo, ktorý dodá vášmu smartfónu trochu života.

Smartfóny od spoločnosti Xiaomi sú populárne hneď z niekoľkých dôvodov. Jedným z nich je isto i bezkonkurenčná cena a portfólio smartfónov, z ktorého si vyberie snáď každý. Veľkou výhodou zariadení od čínskeho giganta je však množstvo možností upravenia, ktoré vo svojej nadstavbe ponúka. Nepotrebujete tak dizajn Material You určený pre Android 12, aby ste si svoj smartfón mohli prispôsobiť podľa seba. Postačí nám k tomu aplikácia Motívy, ktorá v sebe skrýva neskutočné množstvo úprav. Ako si však medzi toľkými témami vybrať? Pozrieme sa teraz spoločne na vzhľad skrytý pod názvom Cirleo, ktorý nám odporúča portál miuithemez.com.

Takúto farebnú tému len tak nenájdete

Ak sa vám zdá vzhľad vášho používateľského rozhrania nudný, s témou Cirleo sa vám tak zdať určite nebude. Vďaka farebnej tapete domovskej i uzakmnutej obrazovky bude váš smartfón oveľa „živší“, ako tomu bolo pri pôvodnom motíve a do karát vám isto budú hrať i pestrofarebné ikony. Tie majú v téme Cirleo kruhový tvar a ladia sa do farieb, ktoré sa podobajú farbám tapety domovskej i uzamknutej obrazovky.

Cirleo motív Xiaomi
Zdroj: miuithemez.com

Výrazným prvkom sú však i pestrofarebné widgety, ktoré vášmu smartfónu dodajú prémiový vzhľad. Jediným prvkom vášho smartfónu, ktorý ostane bezo zmeny, tak bude stavový riadok, ktorý si rozloženie i ikony ponechá na rovnakom mieste. Zmien vo vašom smartfóne s motívom Cirleo však bude viac než dosť a vsadíme sa, že táto téma upúta i vás.

Centrum ovládania i aplikácie získajú nový vzhľad

Výrazným prvkom v motíve Cirleo je i centrum ovládania, ktoré či už v starom alebo novom prevedení získa nový vzhľad. Tabuľky s funkciami tak budú zafarbené do rôznych farieb a nezáleží na tom, ktoré centrum ovládania v nadstavbe MIUI využívate. Bonusom je tiež i zmena prostredia vo vstavaných aplikáciách, akou je napríklad aplikácia Nastavenia. Aj tá si vďaka tomuto motívu prejde redizajnom a takýchto aplikácií je oveľa viac.

Cirleo motív Xiaomi
Zdroj: miuithemez.com

Motív Cirleo môžete nájsť v aplikácii Motívy v nadstavbe MIUI. Dostupný je pre všetky smartfóny od Xiaomi, Redmi i Poco bežiace na nadstavbe MIUI 12 alebo novšej. Ak by sa však náhodou stalo, že motív neuvidíte, odporúčame vám zmeniť si región smartfónu napríklad na Indiu, kde sú všetky motívy dostupné bez obmedzení. V našom prípade však šla téma vyskúšať i pri regióne Slovensko.

Čo poviete na tému Cirleo, páči sa vám? A máte aj nejaké iné návrhy na skvelé motívy? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close