Pracovné ponuky
TIP REDAKCIEXiaomi

Nebaví ťa vysávanie? S robotickým vysávačom Xiaomi Mi Robot Vacuum Ťa bude baviť! | TIP REDAKCIE

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum je aktuálne dostupný za jednu z najlepších cien. Určite odporúčame nepremeškať túto akciu.

Dávame Ti do pozornosti zaujímavú ponuku internetového e-shopu Tomtop.com  na robotický vysávač značky Xiaomi, ktorý je si možné zadovážiť za cenu pod 300€ spolu aj s  poštovným pričom čerešničkou na torte je to, že cez typ doručenia „Duty Free Shipping“ sa vyhneš dodatočným poplatkom ako je CLO či DPH.  

Original Xiaomi Mi Robot Vacuum vysávač

Robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum

Tento robotický vysávač  využíva na orientáciu v priestore laserový detektor vzdialenosti, ktorý zabezpečuje to, že vysávač „vidí“ celé svoje okolie pričom táto detekcia prebieha až 1800 krát za sekundu. Pochváliť sa ďalej môže aj inými technológiami. Napríklad algoritmom, ktorý dokáže zmapovať terén a  vypočítať najefektívnejšiu trasu ako vyčistiť podlahu v miestnosti.

Zdroj: produktová fotografia

Vyššie spomínané senzory však nie sú všetkými, ktorými vysávač disponuje. Celkovo by sme ich našli 12. Môžeme ešte spomenúť napriklad ultrazvukový radarový senzor, gyroskop, akcelerometer, ktoré dokážu zabrániť nechcenému pádu zo schodov či z vyvýšených priestorov.  Poteší aj senzor, ktorý sa stará o to, aby vysávač nezostal v polke miestnosti „uviaznutý“ bez šťavy. Totiž v prípade nedostatku batérie sa vráti na svoje stanovisko, a predtým ako sa pustí späť do roboty „natankuje“ energiu. Celková kapacita batérie je 5200mAh, ktorá postačuje na 2,5 hodiny aktívneho výsavania.

Zdroj: produktová fotografia

Mnohých poteší aj silný sací motor s výkonom až  1800 pa, ktorému ku kvalitným výsledkom dopomáha aj špeciálna kefa. Lepšie je však 1x vidieť ako 10x počuť.

Ďalšou vychytávkou je integrácia Wi-Fi modulu, vďaka ktorému je možno vysávač prepojiť aj s aplikáciou MiHome, ktorá asi ako už tušíš slúži na jeho prepojenie so smartfónom (pozn. redakcie: vysávač je možné využívať aj bez aplikácie). Umožňuje napríklad okrem sledovania robota naplánovať aj preferovaný čas vysávania. Inými slovami ak ťa počas výletu či nakupovania zaskočí možná návšteva, tak sa nemusíš báť že by si nemal pri návrate domov povysávané. Okrem toho samozrejme rozhranie aplikácie ponúka aj aditívne nastavenia a  informácie. Napríklad  informácie o stave filtrov, kefky, senzoroch a podobne. Zároveň môžeš sledovať kde sa Tvoj vysávač nachádza a ako postupuje v upratovaní.

 

Jediné o čo sa teda budeš musieť starať je vyprázdňovanie nádoby s bordelom, ktorý povysáva.

Xiaomi Home
Xiaomi Home
Developer: Xiaomi Inc.
Price: Free
roboticky vysavac Xiaomi Mi Robot cena
Zdroj: Vosveteit.sk

PS: nezabudni na dopravu cez Duty Free Shipping, prostredníctvom ktorej sa vyhnete platbe CLA či DPH.

Original Xiaomi Mi Robot Vacuum vysávač

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close