NávodySpravodajstvoWindows 10 Mobile

NÁVOD | Záloha a obnova dát na Windows 10 Mobile

Upgradovali ste svoj starý Windows telefón na nový alebo ste len preinštalovali software na ňom? Ak áno a chceli by ste sa vyhnúť zdĺhavému a otravnému manuálnemu sťahovaniu aplikácií, hier, kontaktov, a ďalších súborov do vášho zariadenia tak vám odporúčame využiť automatickú zálohu systému  ako aj jeho obnovenie.

Návod ako zálohovať dáta na Windows 10 Mobile

Zálohovanie dát na Windows 10 Mobile (ako aj Windows Phone 8.1) je veľmi jednoduché. Stačí vo vašom mobilnom telefóne ísť do nastavení zariadenia > aktualizácií a zabezpečenia > zálohovanie, kde je možné nastaviť ako automatické zálohovanie tak aj manuálne.

Hotovo, práve ste si zálohovali vaše dáta. Následne je možné si jednotlivé zálohy skontrolovať vo vašom OneDrive účte (stačí zrolovať v rámci BACKUP OPTIONS nižšie kde nájdete preklik).

Návod ako obnoviť dáta na Windows 10 Mobile

Obnoviť dáta na Windows 10 Mobile je možné pri obnovení továrenských dát, kedy pri prvom spustení zariadenia vás systém prevedie procesom obnovy, avšak aby prebehla úspešne tak musíte mať v telefóne vloženú SIM kartu a byť pripojený k WiFi alebo k mobilnému internetu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close