NávodySpravodajstvo

NÁVOD | Rýchle zapnutie PC, ako na to

Určite ste už počuli desiatky krát podpichavé reči od „jablčkárov“, že ich Mac sa zapína bleskovou rýchlosťou a váš Windows počítač je pomaly ako slimák, čo tak im dnes vytrieť zrak? Prinášame vám jednoduchý tip ako výrazne urýchliť spustenie počítača prostredníctvom fukncionality „Fast Startup“ vo Windows 10, nižšie si môžete prečítať návod ako na to.

Návod na rýhle zapnutie počítača

Ako prvý krok je nevyhnutné spustiť Ovládací Panel – Možnosti napájania (Control Panel – Power Options), kde vyberete možnosť Požadovať zadanie hesla pri prebudení počítača (Require a password on wakeup)

ovladaco panel_ovladanie napajaniaV druhom kroku po otvorení nového okna kliknite na možnosť Zmeniť momentálne nedostupné nastavenia (Change settings that are currently unavailabe)

ovladaco panel__2V tretom korku po od kliknutí Zmeniť momentálne nedostupné nastavenia sa vám zobrazí ďalšie okno, v rámci ktorého rolujte nižšie a od kliknite ako na obrázku dole vidíte možnosť Zapnúť rýchle spustenie (odporúča sa) (Turn on fast startup…) a uložte nastavenia.

ovladaco panel__3

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close