NávodySpravodajstvoWindows

NÁVOD | Prispôsobte si ponuku Štart podľa svojho gusta

Windows 10 prináša viacero prvkov, prostredníctvom ktorých si môžete prispôsobiť váš PC ako kedykoľvek predtým a tieto možnosti ponúka aj ponuka Štart. Nižšie vám prinášame štyri typy ako na to.

Pripnite váš obľúbený obsah tak aby bol vždy pripravený pre vás

Tak jednoduché a tak užitočné. Takto sa dá charakterizovať možnosť pripnutia si vybraného obsahu ako sú napríklad aplikácie a hry, atď. v ponuke Štart, vďaka čomu získate rýchly prístup k vášmu obľúbenému obsahu.

Obsah si následne môžete rozdeliť do skupín

Ďalšia veľmi jednoduchá a zároveň užitočná funkcionalita je usporiadanie si vášho obsahu podľa skupín. Napríklad vám to umožní pridať si rýchly prístup k sociálným sieťam do jedného kastlíka a tak sa zbavíte „otravného“ vyhľadávania jednotlivých aplikácií z ich zoznamu.

Prispôsobte si farebný motív ponuky Štart

Choďte do nastavení vášho počítača a personalizácie, následne zvoľte možnosť farby, kde si budete môcť vybrať farebný motív podľa vášho gusta.

Rýchly prístup k najpoužívanejším aplikáciám

Nastavenia personalizácie ďalej umožňujú vypnutie/zapnutie zobrazovania najpoužívanejších aplikácií v ponuke Štart.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
Ponuka Štart prispôsovenie ponuky Start Windows 10

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na info@vosveteit.sk. My sa ti ozveme späť
Close
Close