NávodySpravodajstvo

NÁVOD | Nastavte si unikátne zvonenie pre Messenger, SMS správy, či iné appky

Chceli by ste si nastaviť unikátne zvonenie pre SMS správy, Messenger, WhatsApp či inej chatovacie služby? Čo tak si nastaviť ako zvonenie legendárnu zvučku SMS správy Nokie?

Poďme sa pozrieť na to ako prostredníctvom niekoľkých jednoduchých krokov je možné zmeniť tón upozornenia na iné ako sú natívne možnosti.

Návod ako zmeniť tón upozornenia na vašej Lumii

  • Stiahnite si ľubovoľné zvonenie, (na odkaze stiahnete zvučku SMS správy Nokie) ktoré chcete nastaviť ako tón upozornenia.
  • Otvorte teraz vašu Lumiu prostredníctvom PC a choďte do položky zvonenia, resp. ringtones a presuňte do nej zvonenie (pozn. redakcie: v prípade stiahnutia zvonenia priamo do smartfónu nie je možné nastaviť tón ako zvonenie).
  • Teraz otvorte váš smartfón a choďte do Nastavení vášho smartfónu do položky Oznámenia a akcie, kde by ste mali tón vedieť dohľadať.
  • Hotovo.

Alebo alternatívna možnosť ako si vytvoriť zvonenie je prostredníctvom aplikácie Ringtone Maker (viď odkaz nižšie), kde po otvorení si zvolíte pesničku a následne ju manuálne orežete podľa svojho gusta a uložíte.

Ringtone Maker
Ringtone Maker
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close