NávodyNovinkyWindows 10 Mobile

NÁVOD | Ako nainštalovať Pokémon GO na Windows 10 Mobile

Áno, čítate nadpis článku správne. Prinášame vám návod ako nainštalovať hru Pokémon GO na váš Windows telefón.

V nasledujúcich riadkoch si môžete prečítať návod, prostredníctvom ktorého nainštalujete Pokémon Go do vášho Windows 10 Mobile zariadenia.

Návod ako nainštalovať Pokémon Go na Lumiu

 1. Vytvorte si váš účet trénera v hre (odkaz).
 2. Prihláste sa cez oficiálneho Android alebo iOS klienta. Ak nemáte k iOS alebo k Android zariadenu prístup, tak môžete využiť Android Emulator Bluestacks.
 3. Vyberte si pokémona, s ktorým chcete hru začať.
 4. Odhláste sa s oficiálnej aplikácie prostredníctvom kliknutia na ikonku Pokeball a choďte do nastavení (ak ste k prihláseniu použili Bluestacks bez GPS, vypnite hru prostredníctvom ikonky „X“)..
 5. Stiahite si teraz Github súbory (ODKAZ) do vášho PC a pripojte sa k rovnakej Wi-Fi siete ako ste na svojom Windows mobile. Uložte te ich do jedného kastlíka.
 6. Zapnite si na vašom Windows 10 mobile Developer mode a Device Portal, cesta je Nastavenia > Aktualizácie a zabezpečenie > Pre vývojárov (nezabúdajte, že musíte byť stále na rovnakej Wi-FI sieti).
 7. Na spodku obrazovky Device Portal nastavení uvidíte ip adresu, ktorú vypíšte do vášho internetového prehliadača.
 8. Kliknite na sekciu Aplikácie v Device Portal vo vašom internetovom prehliadači.
 9. Pridajte súbor „PokemonGo-UWP_1.0.3.0_ARM_Debug.appx(resp. aktuálnu verziu podľa odkazu vyššie) pod nainštalované aplikácie.
 10. Pridajte potom ostatné balíčky (z kastlíka ARM).
 11. Kliknite na Go beneath Deploy.
 12. Teraz sa veselo môžete pustiť do hrania Pokémon GO na vašom Windows 10 Mobile zariadení.
Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Komentáre

 1. je len na win 10 (bud pre innsiderov, alebo pre tych co maju original), ale momentalne stav je taky ze autori hry aktualizovali server a hra nejde (mala by byt vsak spojazdnena do niekolko dni)

 2. Rada by som vedela ako je to s Windows phonom (8.1) Sekla som sa pri 6-tom bode totiž tam su nastavenie inak poprehadzované, neviem nájsť to s tým „pre vývojarov“ 🙂

 3. Dobrý ked som si nainštaloval bluestacks a pokemon go tak všetko vpohode ale ked tam mam troch pokemonov tak sa nemôžem nič robiť moja postava tam len stojí . 🙂 Dakujem za pomoc

Pridaj komentár

Close
Close