Pracovné ponuky
NávodySpravodajstvo

NÁVOD | Ako aktualizovať váš Windows na 10-tku zadarmo aj po 29. júli

29. júla bol deň „D“ kedy ubehol presne rok od uvedenia Windowsu 10. Tento deň sa ďalej spájal aj s spoplatneným aktualizácie z Windows 7 a 8 na Windows 10, ktorý sa mal byť 119 dolárov.

Windows 10 aj po 29. juli zadarmo?

Avšak v konečnom dôsledku hoci aktualizácia na Windows 10 je už spoplatnená, ale na druhej strane sa k nej aj naďalej viete dostať bez dodatočného poplatku. Totiž Microsoft ešte v máji tohto roka vyhlásil záväzok, v ktorom písal že deadline pre aktualizáciu na Windows 10 nebude uplatnený  pre zákazníkov, ktorí používajú podporné technológie (tzv. assistive technologies).  Viacero z vás nás preto aj kontaktovalo ako je možné využiť túto ponuku „bezplatného update-u“ a preto sme o tom zisťovali viac.

Nakoniec to vyzerá tak, že celý proces ktorý na prvý pohľad vyzeral byť komplikovaný tak v skutočnosti nie je.  Bezplatná aktualizácia totiž môže byť vyvolaná prostredníctvom tejto Microsoft stránky.

Aktualizovali ste si aj vy váš OS na Windows 10, alebo ste nenašli odvahu?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close