NávodySpravodajstvoWindows

NÁVOD | Ako nastaviť automatické ukladanie vo Worde

Word je najrozšírenejšou kancelárskou aplikáciou na svete, ktorú pravdepodobne máte nainštalovanú aj vo vašom počítači a pracujete s ňou na dennej báze, a preto vám prinášame krátky návod ako je možné nastaviť automatické ukladanie textu.

Nemusíte sa báť žiadneho komplikovaného návodu, je to jednoduchšie ako to na prvý pohľad vyzerá a niekoľko sekúnd venovaných tomuto nastaveniu vám môže ušetriť veľké množstvo nervov v prípade pádu aplikácie, ktoré väčšinou spôsobí aj stratu dát.

Návod ako nastaviť automatické ukladanie vo Worde

 • Otvorte si teraz aplikáciu Word.
 • Choďte do zložky „File“ (Súbor).
 • Otvorte teraz položku „Options“ (resp. Možnosti).
 • Otvorte teraz položku „Save“ (Resp. ukladanie).

  Zdroj: vlastný

 • Teraz v rámci položky nastavte v kolónkach „Save AutoReco…“ (Ukladanie…) časový interval na akom sa vám má ukladať text a v druhej vyznačenej kolónke „AutoRecover file loc…“ kde chcete aby sa vám ukladal dokument.
  Zdroj: vlastný

  Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close