SpravodajstvoXiaomi

Náramok Mi Band 7 by mohol prejsť veľkou dizajnovou zmenou: Ako sa vám pozdáva tento dizajn?

Fitness náramok Mi Band 7 by mal podľa uniknutého patentu získať dizajn podobný náramku Redmi Band Pro. Nejde však o finálny výsledok.

Náramky od Xiaomi označené názvom Mi Band patria medzi jedny z najobľúbenejších fitness náramkov na trhu. Môže za to najmä ich kompaktný minimalistický dizajn, množstvo funkcií a bezkonkurenčná cena. Šiesta generácia náramkov si vyslúžila vylepšený dizajn bez akéhokoľvek tlačidla a dostala sa tak na vrchol snahy spoločnosti priniesť bezrámčekový dizajn. Na druhú stranu sa však s takýmto dizajnom spoločnosť nemá kam posunúť, a preto prichádza do úvahy výrazná zmena dizajnu. Náramok Mi Band 7 by tak mohol prísť s úplne iným displejom, naznačujú najnovšie úniky a certifikácie. Ako by teda nová generácia náramkov mohla vyzerať? Odpoveď nám prináša portál Xiaomiadictos.com.

Väčší displej inšpirovaný náramkom od Redmi

Nielen Xiaomi, ale aj dcérske Redmi už pracuje na konkurenčných fitness náramkoch, medzi ktoré môžeme zarátať pôvodný Redmi Band z roku 2020 a nový Redmi Band Pro, ktorý spoločnosť predstavila len nedávno. Oba náramky využívajú hranatý dizajn, no práve Redmi Band Pro má byť inšpiráciou pre nový Mi Band 7. Nová generácia náramku má byť tak o niečo väčšia a má sa zbaviť práve populárneho oválneho minimalistického dizajnu.

Mi Band 7 patent
Zdroj: Xiaomiadictos.com

V súčasnosti však ide len o patent náramku, ktorý nemusí byť finálnym výsledkom. Do predstavenia náramku s názvom Mi Band 7 nám ostáva ešte niekoľko týždňov či mesiacov. Šiesta generácia náramku zažila svoju premiéru počas minuloročného Mega Launch-u v marci po boku modelov, akými je Mi 11 Ultra či Mi 11 Lite. Nový náramok by sme mohli očakávať v podobnom období, teda v horizonte niekoľkých týždňov.

Čo očakávame u nového Mi Band 7?

Informácie o siedmej generácii náramku z radu Mi Band zatiaľ neunikajú. Oficiálne tak nemámo potvrdené žiadne špecifikácie, no vzhľadom k snahe Xiaomi vylepšiť každú jednu generáciu môžeme očakávať, že sa opäť dočkáme skvelého pokroku. Minuloročný Mi Band 6 bol takmer dokonalý, jeho špecifikácie a funkcie nás ohromili a dokážeme si povedať, že šlo o najlepší náramok celého roku. K dokonalosti mu však chýbala len jediná vec. Prítomnosti GPS pre určovanie polohy pri fyzickej aktivity sme sa opäť nedočkali i keď viaceré zdroje o tejto funkcii v náramku rozprávali až do poslednej minúty.

GPS pre určovanie polohy by určite mohlo byť funkciou, ktorá by sa mala nachádzať v novej generácii náramku. Rovnako očakávame, že Mi Band 7 získa viacero nových športových režimov. Najväčším lákadlo na prechod k novej generácii náramku však zrejme bude i tak nový dizajn, ktorý by po všetkých tých rokoch nebol úplne od veci. Necháme sa však nakoniec prekvapiť, čo všetko si Xiaomi pre nás u novej generácie svojich populárnych fitness náramkov pripraví.

Vlastníte náramok zo série Mi Band? Alebo skôr preferujete inteligentné hodinky? Podeľte sa s nami v komentároch!

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close