fbpx
APLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

Nakupujte často online? Potom táto aplikácia na sledovanie stavu doručenia zásielky vám nemôže chýbať!

Pomocou aplikácie Sledovanie zásielok - Slovenská pošta, DHL, DPD online môžete monitorovať stav doručenia vašich balíkov

V priebehu uplynulých mesiacov, resp. týždňov, nakupovanie prostredníctvom online obchodov nabralo úplne iný význam. Dôvodom je aktuálne prebiehajúca pandémia. Mnohí z nás preto chtiac, či nechtiac, museli zmeniť svoje nákupné správanie. A práve preto by sme vám chceli dať do pozornosti jednu z novších, ale o to zaujímavejších aplikácií. Ide konkrétne o aplikáciu, ktorá umožňuje sledovanie zásielok online.

Sledovanie zásielok – Slovenská pošta, DHL, DPD online

Do pozornosti by sme vám chceli dať aplikáciu Sledovanie zásielok – Slovenská pošta, DHL, DPD, ktorá skvelo funguje aj v našich končinách. Ide o vcelku jednoduchú aplikáciu, ktorá prepája čísla objednávok so systémami jednotlivých dopravných spoločností. V databáze aplikácie sú pritom dostupné desiatky dopravných systémov. Aplikácia je dostupnou prostredníctvom obchodu Google Play zadarmo.

Po jej nainštalovaní a spustení, uvidíte obrazovku ako môžete vidieť nižšie. Z pohľadu používateľa je fungovanie aplikácie veľmi jednoduché. Postačí vám vložiť ID balíka (pozn. redakcie: musí ísť o identifikačné číslo od spoločnosti, ktorá zabezpečuje doručenie balíka) a následne je potrebné vybrať ešte dopravcu, ktorý zabezpečuje doručenie balíka. Prípadne, ak doručovateľská spoločnosť ponúka QR kód, tak ten stačí zosnímať. O vyplnenie údajov sa následne postará už samotná aplikácia. Potom už stačí len zadať možnosť vyhľadať. 

Aplikácia okrem iného ponúka aj možnosti zdieľania informácií o stave doručenia zásielky s tretími osobami. Okrem iného môžete neaktuálne zásielky z histórie vymazať, prípadne pomocou ikony pera, môžete zásielky pomenovať. Ďalšou zaujímavou funkciou je, že pomocou nastavení aplikácie, si môžete zmeniť región. Funkciu využijete napríklad v situáciách, kedy nakupujete zo zahraničných obchodov. 

Zároveň treba spomenúť, že ide o vcelku podareného správcu stavu doručenia zásielok obzvlášť v prípadoch, keď očakávate v jednom momente doručenie viacerých objednávok.

Páči sa vám aplikácia a článok? Podporte ho zdieľaním na sociálnych sieťach. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close