Spravodajstvo

Nakupovanie v zahraničí bude o niečo jednoduchšie. Paypal služba dostala preklad do slovenčiny a češtiny

Populárna služba Paypal, ktorá slúži primárne na posielanie a prijímanie platieb sa konečne učí slovenský jazyk. K dnešnému dňu ste mohli zaregistrovať, že ponuka stránky je k dispozícii aj v našej rodnej reči. Informovala o tom samotná spoločnosť prostredníctvom e-mailovej notifikácie.

paypal v slovencine
Zdroj: vlastný

Pohodlnejšie nakupovanie je na dosah

Rozšírenie lokalizácie služby Paypal aj o ďalšie regióny znamená pre koncových používateľov výrazne pohodlnejšie nakupovanie. Plnohodnotného prekladu služieb do rodného jazyka sa dočkalo viacero krajín strednej Európy. Aktuálne v našom regióne lokalizovanú službu máme my (Slovensko), Česko, Poľsko, Maďarsko, Ukrajina a samozrejme aj Rakúsko.

Čo sa týka mobilnej aplikácie tak tá aktuálna nie je ešte lokalizovaná do všetkých jazykov. Čoskoro by sa to však malo zmeniť. Mimochodom, vedeli ste, že autorom tejto populárnej služby je Elon Musk?

Zdroj: vlastný, Paypal.com, úvodný obrázok: Pixabay.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close