APLIKÁCIE A HRY

Nakupovanie cez aplikáciu CCC nebolo nikdy jednoduchšie. Čo všetko ponúka?

Pozrite sa, čo všetko ponúka aplikácia spoločnosti CCC.

Už je to viac ako jeden rok, čo sa vo zvýšenej miere stretávame s rôznymi obmedzeniami v obchodoch, najmä z dôvodu aktuálne prebiehajúcej pandémie, ktorá pomaly naberá na sile. To je pravdepodobne aj jeden z dôvodov, prečo, sa predajcovia pomaly, ale isto presúvajú do online sveta. Mnohí predajcovia, okrem klasických webových stránok, ponúkajú aj mobilné aplikácie.

Jedným z predajcov, ktorý ponúka takúto aplikáciu, je aj spoločnosť CCC. Aplikáciu ako takú, môžete stiahnuť z obchodu Google Play, prípadne App Store. Čo však všetko ponúka?

Zóna inšpirácie

Aplikácia CCC ponúka viacero zaujímavým sekcií. Jednou z nich je napríklad „Zóna inšpirácie“. Nejde pritom len o zónu, v rámci ktorej spoločnosť predstavuje nové produkty. Dočítate sa tam viacero zaujímavých módnych tipov, či trendov, ktoré aktuálne frčia. Najlepšie na tom je, že sekcia častokrát ponúka názory rôznych módnych návrhárov a dizajnérov. Ide teda názor, ktorý je schopným sprostredkovať hodnotné informácie.

Vyhľadávanie produktov

Jednou z najzaujímavejších funkcií aplikácie je, že umožňuje vyhľadávanie produktov prostredníctvom kamery smartfónu. Všetko, čo musíte k tomu urobiť, je zosnímať produkt, ktorý sa vám páči a následne zvoliť možnosť Vyhľadať. Algoritmus aplikácie následne vyhľadá podobné produkty, ktoré obchod ponúka.

Aplikácia samozrejme ponúka všetky ďalšie základné funkcie pre jednoduchšiu orientáciu. Od základných filtrov, ktoré slúžia na triedenie produktov, až po možnosť ich vyhľadávaná.

Jednou zo zaujímavejších funkcií, ktorú nájdete aj v rámci sekcie filtrovania, je možnosť vyhľadania produktu v obchode v rozhraní aplikácie prostredníctvom zosnímania čiarového kódu. Týmto spôsobom si môžete uložiť napríklad produkty na neskôr. Funkciu využijete napríklad v prípadoch, ak ešte nie ste v predajni rozhodnutý, či daný produkt kúpite, alebo nie.

CCC aplikacia_moznost filtrovania_vyhladanie produktu podla QR kodu
Zdroj: Vosveteit

Samozrejme, aplikácia umožňuje aj využívanie výhod Klubu CCC. To znamená, že môžete aj v rámci aplikácie využívať balíčky zliav, získať prednostný prístup k novým kolekciám, využiť 5 doručení ročne zadarmo (pozn. redakcie: v závislosti od úrovne vášho účtu), či využiť možnosť vrátenia produktu po dlhšiu dobu, ako býva štandardom.

CCC Aplikacia_vernostny klub_pristup
Zdroj: Vosveteit

Window shopping – objavte trendové produkty

Jednou z ďalších funkcií, pomocou ktorej môžete „zabiť čas“, prípadne sa nechať inšpirovať, je objavovanie nových trendov. Funkciu nájdete pod ikonou srdiečka a následným zvolením možnosti Ukázať. Potom, ako si otvoríte túto ponuku, tak vám algoritmus aplikácie začne zobrazovať aktuálne trendové produkty. Do pozornosti dávame, že vo vrchnej časti aplikácie, nájdete možnosť filtrovania produktov.

Používate aplikáciu CCC, prípadne aplikáciu iného obchodu? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close