ANDROIDSpravodajstvoZariadenia

Najväčšia konkurencia Xiaomi v podobe novej rady smartfónov Galaxy M od Samsungu, príde už 28. januára

Nedávne špekulácie ohľadom novej série dostupných smartfónov od Samsungu sú oficiálne potvrdené. Noví konkurenti pre smartfóny od Xiaomi ponesú označenie Samsung Galaxy M a svetu budú predstavené už 28. januára. Nová séria smartfónov od Samsungu bude zameraná hlavne na indický trh, no dostupnosť smartfónov aj mimo tohto regiónu zatiaľ vylúčená nie je.

Informácie boli bez oznámenia zavesené na stránkach Samsungu

galaxy m 4
Zdroj: Samsung India

Juhokórejský gigant o predstavení novej modelovej rady doposiaľ mlčal, no zo dňa na deň sa na jeho indických stránkach objavili nečakané reklamné banery poukazujúce práve na blížiace sa predstavenie nových dostupných smartfónov. Na zverejnených fotografiách sú jasne vidieť všetky základné aspekty, ktorými sa bude nová modelová rada „riadiť“.

Infinity-V displej a staronový 3,5mm jack

galaxy m 2
Zdroj: Samsung India

Najzákladnejším aspektom novej modelovej rady je bezpochyby displej so zárezom v tvare kvapky, ktorý Samsung nazýva Infinity-V displej. Prémiový displej by mal byť vo všetkých prípadoch doplnený aj o vynikajúci zadný širokouhlý duálny fotoaparát, ako aj o batériu s nadštandardnou výdržou. Z reklamných fotografií je taktiež jasne vidieť aj použitie konektoru USB-C, ktorý je ale doplnený o staronový 3,5mm jack.

galaxy m 1
Zdroj: Samsung India

Samsung chce ovládnuť strednú triedu

galaxy m 5
Zdroj: Samsung India

Ak ste doteraz neprišli na to, prečo vôbec Samsung predstavuje novú modelovú radu smartfónov, pokúsime sa vám celú problematiku priblížiť. India je totižto naozaj špecifický trh, ktorý doslova baží po lacných, no zároveň dobre vybavených smartfónoch na každodenné použitie. Smartfóny od Xiaomi a spoločností Oppo a OnePlus sú najlepším príkladom toho, ako vyhovieť hlavnej skupine zákazníkov. Do tohto boja sa chce ale zapojiť aj Samsung, ktorý v posledných rokoch stráca svoje dominantné postavenie nie len v Ázii, ale aj v celom svete. Nová modelová rada Galaxy M má totižto ponúknuť tie najlepšie možné špecifikácie v lacnejšom prevedení a to za čo najmenšiu možnú cenu. Viac sa ale dozvieme až na samotnom predstavení noviniek od Samsungu.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (Samsung India)

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close