Pracovné ponuky
SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Najväčší technologický festival na Slovensku IXPO otvára svoje brány už zajtra. Na čo všetko sa môžu návštevníci tešiť?

Už zajtra svoje brány otvorí najväčší technologický festival na Slovensku IXPO. Festival sa bude konať v naozaj netradičných priestoroch na Tyršovom nábreží. Domovom festivalu budú obrovské stany, ktoré môžu obyvatelia Bratislavy pozorovať už niekoľko týždňov. Organizátori si pre návštevníkov pripravili viac ako 50 vystavovateľov a množstvo ďalších zaujímavých eventov, či už z oblasti hier, technológií, či kníh. Na svoje si prídu naozaj všetci.

Technológie

Zrejme hlavným ťahákom celého festivalu sú futuristické expozície v technologickej zóne, ktoré lákajú návštevníkov na ich spoznávanie hravou a interaktívnou formou.

Spíkri

Aká je budúcnosť technológií, ako ovplyvňujú budúce generácie, či kam sa posunie ľudstvo v nasledujúcich rokoch? Odpovede na tie najrozličnejšie otázky a témy vám poskytne až 127 spíkrov, ktorí spoločne vystúpia až na 6 stageoch v rámci výstaviska.

Gaming

Súčasťou každého technologického festivalu musí byť samozrejme poriadna gaming zóna. Festival IXPO ale prichádza s historicky najväčšou hernou zónou na Slovensku a máte sa naozaj na čo tešiť. Na festivale budete mať šancu vidieť tie najnovšie hardvérové vychytávky od svetových výrobcov, či novinky zo sveta hier. Samozrejme, nebudú chýbať ani interaktívne stánky, poprípade možnosť vyskúšania si rôznych typov hardvéru, či herného príslušenstva.

Technologický festival IXPO svoje brány otvorí už v piatok 26.4. o 13:00. Detailný program nájdete na stránkach festivalu IXPO. 

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (IXPO)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close