TIP REDAKCIE

Najštýlovejšie smart hodinky od Lenova iba za 20 eur? Poponáhľaj sa, platnosť kupónu je časovo obmedzená

Hodinky patria ku povinnej výbave každého poriadneho chlapa už desaťročia. Klasické hodinky sa ale z nášho každodenného života začali pomaly vytrácať a nahrádzajú ich smart hodinky, ktoré sú medzi ľuďmi stále viac obľúbené. Pod pojmom smart hodinky si ale zrejme väčšina z nás predstavuje hodinky s digitálnym dotykovým displejom, ktoré nie každému padnú do oka. Ako teda plnohodnotne využívať služby smart hodiniek a zároveň na rukách nosiť štýlové hodinky, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako stará dobrá klasika? Ľudia z Lenova našli celkom jednoduché riešenie, keď na trh priniesli zrejme najštýlovejšie smart hodinky od tejto spoločnosti. Predstavme si teda spoločne Lenovo Watch 9, ktoré s limitovaným kupónom SP0074 môžeš získať za neuveriteľných 20 eur

Parádne smart hodinky za najlepšiu cenu na trhu nájdeš tu

Elegantné, no nabité inteligentnými funkciami

Zdroj: Cafago

V krásnom elegantnom tele klasických analógových hodiniek sa nachádza hneď niekoľko vynikajúcich inteligentných funkcií ako meranie srdcového tepu a ďalšej srdcovej aktivity, sledovanie spánkovej aktivity a vyhodnocovanie kvality spánku, upozornenie na prichádzajúce hovory a správy, krokomer, počítadlo kalórií a v neposlednom rade budík. Hodinky stačí jednoducho spárovať so smartfónom s Androidom alebo iOS prostredníctvom rozhrania Bluetooth 5.0 a aplikácie. 

Funkčné v akýchkoľvek podmienkach 

Zdroj: Cafago

Vďaka kovovému telu a silikónovému náramku, sú hodinky vhodné do akéhokoľvek počasia a prostredia. Fitness tracker určite využijete pri oveľa väčšom počte aktivít, ako len pri klasickom behu alebo posilňovaní v útrobách fitness centra. Práve pre tento prípad sú hodinky navrhnuté tak, aby boli vodotesné až do hĺbky 50 metrov, vďaka čomu sú využiteľné naozaj pri takmer hocijakej športovej aktivite v akomkoľvek počasí. 

Cena týchto smarthodiniek sa v zahraničí zväčša pohybuje na úrovni 25 eur a viac. E-shop cafago.com ale momentálne ponúka hodinky za bezkonkurenčnú cenu. S limitovaným kupónom SP0074 zrazíte cenu Lenovo Watch 9 na neuveriteľných 20,92€. Kupón stačí uplatniť priamo v košíku pri dokončovaní objednávky. 

Lenovo Watch 9 za bezkonkurenčnú cenu nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close