ANDROIDNovinkyTIP REDAKCIEXiaomi

Vybrali sme pre vás 5 smartfónov Xiaomi, ktoré kúpite lacnejšie ako Číňania

Nenašli ste pod stromčekom to čo ste v dúfali? Nevadí, nižšie Vám prinášame tipy na zľavnené smartfóny, ktoré s exkluzívnymi kupónmi kúpite ešte lacnejšie ako je ich oficiálna akciová cena.

Xiaomi Max 2

Prvým našim tipom je smartfón, ktorý patrí do kategórie phabetov, Xiaomi Max 2. Ponúka veľký 6,4“ FULL HD displej, ktorý sa chváli o viac ako 50% užšími rámčekmi okolo displeja oproti jeho predchodcovi. V útrobách zariadenia tkvie procesor Snapdragon 625 spolu so 4GB operačnej pamäte RAM a 64GB úložným priestorom. Dostupný je aj vo variante so 128GB. Na zadnej strane nájdeme hlavný fotoaparát s rozlíšením 12MP, pod ktorým je umiestnený ešte skener odtlačkov prstov. Na prednej strane nájdeme 5MP selfie kameru. Telefón je poháňaný batériou o kapacite zhruba 5000mAh.

Medzi vychytávky tohto smartfónu okrem podporu technológie Quick Charge 3.0, USB Type – C portu Androidu vo verzii 7.1 spolu s nadstavbou MIUI8 je aj možnosť rozdelenie obrazovky na dve pričom na každej polovici môžete pracovať s ľubovoľnou aplikáciou. Ak vás telefón zaujal to so zľavovým kupónom „GBBF054“ vás vide na menej ako 158€. Odporúčame Vám zároveň využiť dopravu „Registred Air Mail“, pri ktorej GearBest v prípade zadržania telefónu colnicou vám preplatí DPH (pre uplatnenie ponuky je potrebné kontaktovať technickú podporu GearBestu a poslať im doklad o zaplatení).

Xiaomi Max 2 nájdeš v limitovanej ponuke tu

Xiaomi Redmi Note 4 GLOBAL

Druhým smartfónom, ktorý by ste nemali prehliadnuť je Xiaomi Remi Note 4 ponúkajúci 5,5“ FULL HD displej s 2.5 zakryvením a  procesorom Snapdragon 635. Pod kapotou mu nechýba výbava v podobe 3GB RAM spolu s 32GB interným priestorom. Hlavná kamera tohto smartfónu má rozlíšenie 13MP. Na prednej strane nájdete 5MP selfie kameru. Nechýba mu podpora, LTE,  2 SIM kariet alebo 1 SIM karty a 1 SD karty. Na zadnej strane nájdete ešte skener odtlačkov prstov.

Aktuálna cena smartónu sa pohybuje pod 130€. PS: nezabudnite na zvolenie možnosti dopravy cez „Belgium Registred“.

Xiaomi Remi Note 4 GLOBAL nájdeš v limitovanej ponuke tu

Xiaomi Mix 2 smartfón pre náročných

Xiaomi Mix 2 je smartfón určený pre toho najnáročnejšieho zákazníka dokazujú to aj parametre. Ponúka 5,99“ displej s rozlíšením 2160 x 1080 bodov pokrývajúci až 90% prednej strany. V útrobach nájdeme procesor Snapdragon 835 a grafický chip Adreno 540. Hlavný fotoaparát sa môže pochváliť veľkým 12MP snímačom Sony IMX386, ktorému na prednej strane sekunduje 5MP selfie kamera. Nechýba samozrejem ani skener odtlačkov prstov, LTE podpora, USB Type – C port či technológia Quick Charge 3.0.

Smartfón kúpiš o pár € lacnejšie pri využití kupónu „mix2gbth“. Konkrétne ta vide zhruba na 410€.

Xiaomi Mix 2 nájdeš v limitovanej ponuke tu

Xiaomi Mi A1

V našom výbere sme si našli aj priestor pre jeden z najnovších smartfónov, ktoré sa na trh dostali len nedávno. Konkrétne na Xiaomi Mi A1, ktorý ponúka 5,5L FULL HD displej, procesor Snapdragon 625, RAM o veľkosti 4GB a úložný priestor s kapacitou 64GB. Pod kapotou smartfónu nájdeme 3080mAh batériu. Zadná strana disponuje dvojicou fotoaparátov s rozlíšením po 12MP a s podporou technológie optického priblíženia a skenerom odtlačkov prstov. Nuž, hoci tento smartfón je nadupaný technológiami ako je LTE, USB Type – C port, Quick Charge a podobne tak aj napriek tomu jeho hlavným atribútom je dizajn, ktorý je jednoducho na jednotku. Okrem kovového teľa hrúbka telefónu je len 7,3mm. Ak ťa telefón zaujal tak nezabudni využiť kupón „A1glo“, s ktorým ušetríš oproti aktuálnej cene zhruba 40€.

Xiaomi Mi A1 nájdeš v limitovanej ponuke tu

Posledným našim typom je Xiaomi Mi Note 2

Xiaomi Note 2 je našou srdcovkou a preto nemôže chýbať v tomto výbere. Ponúka prémiový dizajn s prvkami kovu a skla, na ktorý padne každé oko. Predná strana je pokrytá veľkým 5,7“ FULL HD OLED displejom, ktorý je po stranách zakrivený. Pod kapotou mu tkvie procesor Snapdragon 821 s pracovnou frekvenciou 2,35GHz, 4GB operačnej pamäte RAM spolu s 64GB úložným priestorom a grafickým chipom Adreno 530. Samozrejmosťou je aj podpora LTE, technológie Quick Charge 3.0, NFC a vlastne takmer všetkého čo by ste mohli očakávať od smartfónu najvyššej triedy. Poteší aj 22MP fotoaparát s možnosťou nahrávania v 4K kvalite či predná 8MP selfie kamera ako aj najnovšie rozhranie MIUI8. Smartfón momentálne je dostupný v takmer 30% zľave za niečo málo pod 248€. Spolu s kupónom „HSCxmas92“ vieš túto cenu stlačiť na 245€. Nie je to veľa, ale každé € doma sa počíta.

Xiaomi Mi Note 2 4G v limitovanej ponuke nájdeš tu

BONUS – Xiaomi Redmi 4A

Nepadol ti ani jeden smartfón do oka? Tak ti dávame do pozornosti ešte Xiaomi Remi 4A telefón, ktorý momentálne v prebiehajúcej akcii na GearBeste je dostupný za menej ako 77€. Pričom s kupónom „HSCxmas74“ môžeš ušetriť takmer Ďalšiu desinku, finálna cena bude niečo málo pod 68€. Smartfón ponúka 5“ HD displej, 64 bitový procesor Snapdragon 425, ,ktorému sekunduje 2GB RAM spolu so 16GB úložného priestoru s možnosťou rozšíranie o SD kartu. Na zadnej strane nájdete ďalej 13MP fotoaparát, pod ktorým však už absentuje skener odtlačkov prstov. Na prednej strane je 5MP fotoaparát. Telefón odporúčame v každom prípade menej náročným používateľom.

Xiaomi Redmi 4A smartfón nájdeš v limitovanej ponuke tu

Ak ťa nejaký smartfón z tejto ponuky zaujal tak dlho neváhaj. Platnosť kupónov ako aj akcií je limitovaná (na stránkach GearBestu je uvedená platnosť zliav). V každom prípade ti však odporúčame využiť dopravu „Registred Air Mail“, pri ktorej GearBest v prípade zadržania telefónu colnicou vám preplatí DPH (pre uplatnenie ponuky je potrebné kontaktovať technickú podporu GearBestu a poslať im doklad o zaplatení).

Zdroj: Youtube, GearBest.com (24.12.2017), vlastný, úvodný obrázok: Youtube (Redskull)

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Jeden komentár

  1. neviete náhodou aká je to appka počasia na tej úplne prvej fotke celkom hore?? ďakujem

Pridaj komentár

Close
Close