SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Najpopulárnejšia elektrická kolobežka KUGOO S1 dostáva novú cenu, ktorá je ešte viac atraktívnou

S unikátnym zľavovým kupónom a bezplatnou dopravou z EÚ skladu aktuálne ušetríš desiatky eur

Elektrické kolobežky – takmer nezastaviteľný trend, ktorý úplne zmenil osobnú dopravu vo veľkomestách po celom svete. Väčšina z nich je však príliš drahých, poprípade tie lacnejšie nespĺňajú požiadavky náročnejšieho používateľa. Renomovaný výrobca kolobežiek KUGOO však jednoducho vie, ako vytvoriť ideálnu kolobežku. Elektrická kolobežka  KUGOO S1, ktorá je momentálne dostupná za historicky najnižšiu cenu, totižto ponúka nosnosť až 120 kg, čo je v rámci sveta elektrických kolobežiek naozaj výnimočný údaj v tejto cenovej kategórii. Výrobca pritom nešetril ani v ostatných oblastiach.  

Akciu na kolobežku KUGOO S1 nájdeš na e-shope Geekbuying.com. PS: nezabudnite na kupón „GKB223S“

Bezkonkurenčná kolobežka KUGOO S1

Kolobežka je vybavená silným 350W elektromotorom, ktorý dokáže vytiahnuť maximálnu rýchlosť až na 30km/h. Li-ion batéria 18650 pritom zabezpečuje dojazd až na úrovni do 30km, takže sa s ňou odveziete naozaj kdekoľvek v rámci mesta. Viacerých záujemcov poteší aj výnimočne krátka brzdná dráha iba 4 metre. 

KUGOO S1 kolobezka_dizajn
Zdroj: produktová fotografia

Ďalším limitujúcim faktorom pri lacnejších elektrických kolobežkách sú malé pneumatiky, poprípade zlá odolnosť. S kolobežkou KUGOO S1  sa ale nemusíte obávať prípadných tvrdých nárazov, keďže pneumatiky s priemerom 8,5-palcov  dokážu „zrovnať“ aj väčšie nerovnosti. Čo sa vodeodolnosti týka, kolobežka obdržala certifikáciu na úrovni IP54, takže sa nemusíte báť jazdiť ani počas daždivého počasia.

KUGOO S1 kolobezka
Zdroj: produktová fotografia

Skvelou výhodou pri používaní kolobežky KUGOO S1 je aj zabudovaný displej na riadidlách. Na displeji nájdete základné informácie ako aktuálnu rýchlosť, stav batérie, či počet najazdených kilometrov. Čiastočne obmedzujúcim faktorom je váha 11 kilogramov. Na trhu nájdete aj kopu ľahších kolobežiek, no hlavným úmyslom výrobcu bolo vytvoriť kolobežku aj pre väčších chlapov a tí s prenosom kolobežky nebudú mať určite žiadny problém. 

KUGOO S1 kolobezka_pneumatiky
Zdroj: produktová fotografia

Cena kolobežky KUGOO S1 sa za bežných podmienok pohybuje na úrovni cez 340 eur, no vďaka aktuálnemu výpredaju a zľavovému kupónu GKB223S  ju môžete získať už za vynikajúcich 241.56  eurDoprava z európskeho skladu je bezplatná, takže môžete počítať s tým, že už nebudete priplácať ani cent navyše.  

Akciu na kolobežku KUGOO S1 nájdeš na e-shope Geekbuying.com. PS: nezabudnite na kupón „GKB223S“

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close