ANDROIDXiaomi

Najpopulárnejší Redmi smartfón dostáva Android 10 konečne aj u nás! Evidujete aktualizáciu už aj Vy?

Konečne! Ide o jednu z najočakávanejších aktualizácií

Konečne! Tak asi takto by sme mohli charakterizovať dostupnosť Androidu 10 pre smartfón Redmi Note 7 a Note 7 Pro, ktorú začali hlásiť prví používatelia z nášho regiónu. Doteraz sme mohli čítať správy z rôznych regiónov ohľadne dostupnosti Androidu 10. Napríklad z Číny, Indie, či Nemecka. Najnovšie však môžeme povedať, že (aktuálne) najnovší Android 10 je konečne dostupný aj pre Slovákov.

V priebehu dnešného večera sme zaevidovalo dostupnosť aktualizácie s Androidom 10 aj v našom regióne. Aktualizáciu sme obdržali konkrétne pre model Note 7 (pričom nám hlásite dostupnosť aktualizácie aj pre Pro verziu zariadenia) uz aj v našej redakcii. Nesie kódové označenie „MIUI V11.0.1.0.QFGEU“ a prináša okrem Androidu 10 aj bezpečnostnú záplatu.

Samotná aktualizácia prináša viacero noviniek. Jednou z tých najviac „hot“ je podpora natívneho Tmavého režimu. Okrem iného prináša aj kompletne prekopané nastavenia Súkromia.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close