ŠPEKULÁCIETECH

Najnovšie marketingové materiály Samsungu Galaxy Note 9 odhaľujú viaceré vlastnosti pera S PEN

Predstavenie Samsungu Galaxy Note 9 je za dverami a spolu s čakaním na oficiálne predstavenie sa každý deň dostane nejaká tá zákulisná informácia na svetlo. Naposledy sme sa mohli dozvedieť informácie napríklad o cene, ktorá sa podľa všetkého bude pohybovať na úrovni Note 8 či sme mohli vidieť promo video, ktoré poukazovalo napríklad na výdrž batérie či veľkosť úložného priestoru.

Najnovšie sa dostali na povrch viaceré marketingových materiály, ktoré hovoria o S Pen. Podľa nich sa nebude jednať „len“ o klasické dotykové pero, ale o chytré pero s viacerými funkcionalitami.

Ako môžete vidieť tak S PEN bude disponovať aj mechanickými tlačidlami, ktoré budú slúžiť napríklad na vytvorenie screenshotu, ovládanie prezentácie, resp. aplikácií či za iným podľa vás preddefinovaným účelom. Obrázky tiež odkryli to, že S Pen v najtenšom bode (v hrote pera) bude podporovať až 4096 rôznych úrovni tlaku.

Zdroj: PhoneArena.com

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close