Spravodajstvo

Najnovšia funkcia na Facebooku Vám bude chcieť nájsť potencionálneho partnera na rande

Najväčšia sociálna sieť Facebook spustila oficiálne funkciu Randenia. Dostupná je vo vybraných regiónoch sveta.

Spoločnosť Facebook pár dní dozadu oficiálne predstavila pre vybrané regióny funkciu Randenia. Prístupná má byť pre všetkých používateľov nad 18 rokov, dostupná bude v rámci existujúcej aplikácie Facebook. Záujemcovia o randenie si však budú musieť spraviť separátny účet.

Funkcia randenia by mala ponúknuť pokročilé možnosti vyhľadávania potencionálnych partnerov prostredníctvom pokročilého filtrovania. Používatelia si budú môcť dokonca nastaviť “predvoľby”, aby sa zhodovali s možnými partnermi. Napríklad, používatelia budú môcť vyhľadávať potencionálnych partnerov pomocou geo lokácie, vlastností či podľa rovnakých eventov, na ktoré sa používatelia chystajú. Zároveň Facebook bude obmedzovať tieto informácie na Vašom randiacom profile smerom k existujúcim priateľom na Facebooku, ak si nezmeníte preddefinované nastavenia.

Facebook funkcia randenia priatelia
Zdroj: Facebook

Služba randenia zároveň bude čiastočne prepojená aj s Vašim instagramovým účtom. Napríklad používatelia budú môcť zdieľať Instagram Stories a podobne. Jednou z ďalších funkcií, aby sa samotní randiaci cítili bezpečne, je aj zdieľane polohy a informácií o schôdzkach s osobami, ktorým veria. Bude to možné pomocou aplikácie Messenger.

Funkacia randenia Instagram stories
Zdroj: Facebook

Služba randenia je aktuálne dostupná pre 19 regiónov, ako je napríklad USA, Brazília, Argentína a Peru a ďalšie. V Európe by mala byť dostupná začiatkom budúceho roka.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close