APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Najnovšia aktualizácia aplikácie Kalendár prináša ďalšie zmeny v dizajne a väčší výber farieb | APLIKÁCIE

Microsoft to s Fluent Designom zobral naozaj vážne a v poslednej dobe sa do systému dostalo obrovské množstvo nových prvkov, ktoré celý systém a UWP aplikácie oživujú a dodáva im modernejší nádych. Verzia Fall Creators Update ponúka už teraz množstvo Fluent Designu, ktorý nájdeme v systéme ale nájdeme ho aj v niektorých aplikáciách, napríklad Kalendár, Fotografie atď. Fluent Design je ale oveľa viac výrazný v Redstone 4 buildoch, ktoré sú momentálne dostupné iba pre Insiderov. Microsoft v Insider buildoch pomaly ukončuje implementáciu Fluent Designu a konečne sa vrhá aj na vylepšovanie ostatných prvkov systému a aplikácií. Najlepším prípadom je aplikácia Kalendár, ktorá v najnovšej aktualizácií obdržala aj nové funkcie a nie iba čiastočnú zmenu dizajnu.

Spestrite si svoj kalendár

Počas včerajšieho dňa sa do obehu dostala aktualizácia aplikácie Kalendár, vďaka ktorej sa do aplikácie dostala už dlhšie sľubovaná možnosť výberu viacerých farieb v nastaveniach kalendára. Aktualizácia prináša oveľa širšiu škálu farieb a čiastočne upravené okno, zobrazené pri výbere farby v aplikácií. Širšia ponuka farieb spolu s Fluent Designom ponúka oveľa lepšiu prehľadnosť a pestrosť kalendára, čo určite ocení množstvo používateľov. Práve širší výber farieb bol používateľmi požadovaný už pred viac ako pol rokom, takže si dal Microsoft „celkom načas“.

O novej verzií aplikácie informovala Jen Gentleman z Microsoftu, ktorá sa na vývoji aplikácie osobne podieľa. Aktualizácia aplikácie by mala byť už teraz dostupná pre všetkých Insiderov (Slow Ring, Fast Ring aj Skip Ahead) a mala by sa dať stiahnuť na ktoromkoľvek Insider builde, pretože nieje viazaná na určitú verziu systému.

Mail and Calendar
Mail and Calendar
Developer: ‪Microsoft Corporation‬
Price: Free

Zdroj: windowslatest.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close