SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Najnovší build pre Windows 10 Mobile čiastočne znefunkčnil funkciu Windows Hello

Nový Build 15245 pre Windows 10 Mobile zariadenia, ktorý je tu s nami už niekoľko dní priniesol pre viacerých majiteľov zariadení nemilé prekvapenie.

Spoločnosť niekoľko dní dozadu informovala svojich fanúšikov, že v rámci aktualizácií nebude informovať verejnosť o chybách, ktoré spolu s nimi prídu. Prvou výraznejšou chybou, ktorá takto prekvapila používateľov je nefunkčná funkcia Windows Hello. Problém sa konkrétne týka majiteľov zariadení HP Elite X3Alcatelu Idol 4S.

Zdroj: vlastný

Táto chyba na jednej strane vyvoláva nepríjemné pocity, vzhľadom na to že sa jedná v podstate najnovší hardware aký je možné na trhu získať, ale na druhej strane hovoríme o Insider okruhu, kde je možné očakávať problémy.

Za tip na článok ďakujeme Michalovi S.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close