SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Najmenší elektrický strojček od Xiaomi, model SO WHITE ED1 aktuálne kúpiš za neodolateľnú cenu

Cena pomerne čerstvej novinky od Xiaomi momentálne klesla na neuveriteľných 15 eur

Do portfólia elektrických holiacich strojčekov od spoločnosti Xiaomi pribudla ešte na jeseň minulého roka zaujímavá novinka, o ktorej sa však doposiaľ v našich končinách príliš nehovorilo. Reč je o doposiaľ najmenšom holiacom strojčeku od spoločnosti Xiaomi – o modeli SO WHITE ED1, ktorý po novom nesie označenie Pinjing ED1. Po menšom rebrandingu však konečne prichádza novinka aj do našich končín a čo by to bol za „príchod“, ak by strojček nebol dostupný v naozaj skvelej bezkonkurenčnej zľave. Elektrický holiaci strojček Xiaomi Pinjing ED1 totižto aktuálne kúpiš na e-shope TomTop.com už za skvelých 15,02 eur s dopravou Duty Free Shipping zadarmo. 

Xiaomi SOOCAS ED1

xiaomi pinjing ed1
Zdroj: TomTop

Prečo siahnuť práve po strojčeku Xiaomi Pinjing ED1?

  • Miniatúrne rozmery a kompaktnosť. Elektrický stročjek Xiaomi Pinjing ED1 váži iba 120 gramov, pričom ho zmestíte do akéhokoľvek vrecka, či vačku v batohu. Rozmery menšie ako dlaň z neho robia skvelého parťáka na cestovanie.
xiaomi pinjing ed1 hlava
Zdroj: TomTop
  • Čistenie strojčeka, či prípadné vymenenie holiacej hlavy, je otázkou niekoľkých sekúnd.
  • Jednoduché oholenie behom niekoľkých sekúnd zabezpečuje vysokootáčkový motor a holiaca hlava s čepeľami s priemerom iba 0,07 mm.
  • Nabíjanie pomocou najnovšieho typu konektoru USB Type-C.
xiaomi pinjing ed1 nabijanie
Zdroj: TomTop
  • Možnosť suchého, ako aj mokrého holenia. Strojček totižto spĺňa certifikáciu IPX5.
  • Inteligentný cestovateľský zámok: pre uzamknutie strojčeka stačí podržať tlačidlo zapnutia, aby bol strojček adekvátne zabezpečený počas cestovania.
  • Batéria s kapacitou až 700 mAh zabezpečuje výdrž až na skvelých 90 minút, takže na klasickú dovolenku so sebou nemusíte ťahať zbytočné káble.

Xiaomi SOOCAS ED1

Elektrický holiaci strojček Xiaomi Pinjing ED1 nájdeš momentálne v ponuke e-shopu TomTop.com, ktorý ho ponúka za skvelých 15,02 eur s dopravou Duty Free Shipping zadarmo. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
tip redakcie Xiaomi Xiaomi holiaci strojček Xiaomi Pinjing ED1
Close
Close