APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Najlepšie Windows 10 appky pre váš nový počítač! (2.časť)

V minulom článku sme vám predstavili Readit, Awesome Tube, Instagram a Netflix ako aplikácie, ktoré by určite nemali chýbať vo vašom novom počítači s Windows 10. Či už zháňate aplikácie pre prácu alebo rozptýlenie, tu je ďalších zopár tipov na tie, ktoré by sa vám rozhodne mohli zísť.

Adobe Photoshop Express

Zatiaľ čo plná verzia Adobe Photoshop Elements je výkonný nástroj na úpravu fotiek, mnohí ľudia nepotrebujú až toľko funkcií. Aplikácia Photoshop Express je práve riešením pre nich. Nájdete tu základné nástroje ako napríklad orezanie, otočenie a narovnanie a môžete tiež si tiež prispôsobiť jas, kontrast a expozíciu. Je to perfektný, jednoduchý editor fotografií pre nenáročných používateľov.

Wunderlist

Wunderlist vám poskytne čisté a jednoduché rozhranie na zhromažďovanie všetkých vašich úloh, pripomienok a dátumov. Vďaka svojej všestrannosti ju môžete využiť na jednoduché veci ako je nákupný zoznam, alebo aj na vykreslenie projektového rámca. Aplikácia umožňuje pridávať pripomienky, poznámky, obrázky a dokumenty na zoznam položiek a dokonca používať Cortanu pre jednoduchú správu zoznamov. Ak trpíte dezorganizáciou, Wunderlist bude vašou novou obľúbenou aplikáciou.

Wunderlist: To-Do List & Tasks
Wunderlist: To-Do List & Tasks
Developer: ‪6 Wunderkinder GmbH‬
Price: Code needed

Enpass

Dodatočná bezpečnosť sa stáva čoraz dôležitejšou a jedným z krokov k zvyšovaniu bezpečnosti je vytváranie silných a jedinečných hesiel. Problém je, že je ťažké si zapamätať všetky svoje heslá bez správcu hesiel. Enpass aplikácia (UWP), je kompatibilná s Windows Hello a má rozšírenie Edge. Vaše dáta sú uložené lokálne. Aplikácia ďalej zvyšuje bezpečnosť a nájdete tu všetky obľúbené funkcie, vrátane generátora hesiel, automatického vypĺňania hesiel, jednorazových hesiel, synchronizácie v cloude, podpory priečinkov a zabezpečeného webového prehliadača.

Enpass
Enpass
Developer: ‪Sinew Software Systems Private Limited‬
Price: Code needed

Office 365

Office 365 je model založený na predplatnom, ktorý poskytuje všetky vaše obľúbené nástroje balíka Office, vrátane programov Word, Excel, PowerPoint a Outlook. Môžete si vybrať z osobných, domácich a obchodných balíčkov v závislosti od užívateľských požiadaviek a vybrať si z ročného alebo mesačného predplatného. Jednou z najlepších častí predplatného Office 365 je prístup k 1TB ukladacieho priestoru vo OneDrive. Ak sa už obzeráte po nejakom cloudovom úložisku, investujte do tohto a balík Office získate v podstate bezplatne.

Zdroj: vlastný, microsoft.com (obrázok)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close